Na tvrdých drogách bola závislá 10 rokov: Budete prekvapení, ako vyzerá dnes!

Na tvrdých drogách bola závislá 10 rokov: Budete prekvapení, ako vyzerá dnes! Zdroj: Facebook, Vernon Police
Už ako tínedžerka sa kvôli drogám ocitla na samom dne a postupne prišla o všetko. Jej silný príbeh sa takmer skončil tragédiou, našťastie si ale včas uvedomila, že chce žiť.

Bývalí alkoholici a ľudia závislí na drogách sa často snažia pomôcť iným tak, že zverejnia svoje fotografie predtým a potom, ako sa stali závislými. S kožou na trh sa rozhodla vyjsť aj táto odvážna žena, ktorej sa podarilo nad ťažkou závislosťou zvíťaziť.

​Drogy ju stiahli na dno

Madison McManus (28) z amerického New Jersey začala s užívaním tvrdých drog keď mala iba 15 rokov. Svoj život prežívala v katastrofických podmienkach a zúboženom stave buď na ulici alebo vo väzení.

“Keď som mala pätnásť, začala som s užívaním cracku a heroínu,” povedala pre Daily Mail mladá žena, ktorá v tom období išla aj na odvykačku, ale hneď ako ju pustili, začala drogy užívať znova.

Madison sa snažila z drogovej závislosti dostať niekoľkokrát, no vždy spadla zase naspäť. Najdlhšie bola “čistá” deväť mesiacov, keď zostala tehotná. Po narodení dcérky začala brať drogy zase, takže o ňu aj veľmi rýchlo prišla.

Mladá žena prišla o všetkých priateľov, o dcérku aj o svoju rodinu a prežívala na rôznych miestach ako bezdomovec. V roku 2018 však zobrala drogu posledný krát, pretože ju prišla zatknúť polícia. Stalo sa to už niekoľkokrát predtým, ale teraz Madison vedela, že to musí zobrať ako šancu vyhrabať sa z toho pekla von.

Madison podstúpila niekoľkomesačnú odvykaciu liečbu a začala chodiť do skupiny anonymných alkoholikov, čo jej nesmierne pomohlo. Postupne si našla prácu a získala tiež sociálny byt, nadviazala komunikáciu so svojou rodinou.

Je čistá tri roky a verí, že to bude už navždy. Teraz, keď sa jej podarilo zvíťaziť nad drogovou závislosťou, snaží sa robiť všetko preto, aby získala do starostlivosti svoju dcérku, ktorá má už 9 rokov.

Držíme jej palce!

Zdroj: dailymail.co.uk, Facebook

TV Program

12:50 Nové bývanie
13:50 Na chalupe
14:50 Prestreté
12:50 Profesionáli VIII.
13:40 Simpsonovci XXVI.
14:10 Simpsonovci XXVI.
13:05 Kosti X.
14:05 9-1-1: Texas
15:00 Hawaii 5.0 IX.
13:30 Viking Vicky
13:40 Viking Vicky
13:55 Volám sa Caillou V.
13:20 Můj šálek kávy
15:05 Za zavřenými dveřmi
16:50 Náhradnice