VIDEO antivaxerky Alex je výsmechom Slovákov, ktorí dodržiavajú pravidlá: Ľudia ju za TO ešte aj milujú!

VIDEO antivaxerky Alex je výsmechom Slovákov, ktorí dodržiavajú pravidlá: Ľudia ju za TO ešte aj milujú! Zdroj: profimedia.sk
Influencerka Alex Wortex v minulosti šokovala rôznymi vulgárnymi outfitmi, v ktorých sa prezentovala na verejnosti. Tentokrát sa vysmieva všetkým, ktorí sa počas pandémie snažia chrániť.

Alex sa dlho snažila, aby sa so svojím vulgárnym správaním a sebaprezentáciou dostala do pozornosti médií. To sa jej aj pred dvoma rokmi počas prestížnej módnej šou, ktorá sa konala v Bratislave, podarilo. 

​Medzi promi hosťami sa objavila v outfite, ktorý upútal pozornosť asi každého. Vychytený stylista Marián Hornyák ju vtedy ohodnotil slovami: „Ó, bože. Úprimne, toto nie je o móde, toto je lacný (zjavne efektívny aj v dnešnej dobe) spôsob, ako sa zviditeľniť, strhnúť akúkoľvek pozornosť, proste...showbiznis. Móda znesie veľa, ale tento počin by si zaslúžil skôr odvykačku.“

Alex Wortex Zdroj: profimedia.sk

Odvtedy sa Alex podarilo verejnosť viackrát šokovať. Ostatné mesiace sa zo sociálnych sietí stiahla a cestovala po svete. Alex sa netají svojimi názormi proti očkovaniu a samotnú pandémiu spochybňuje. Tentoraz však zašla o čosi ďalej! Na Instagrame zverejnila video, ktoré je výsmechom všetkých, ktorí dodržiavajú pravidlá a chránia nielen seba, ale aj svoje okolie. "Napísal sám život, alebo vždy keď nosíš respirátor sám v aute, rapídne ti poklesne IQ...Otázka je dokedy a či to vôbec niekedy skončí, keď vidím ako oduševnene to poniektorí nosia, prípadne aj ich domáci miláčikovia," nechala sa počuť Alex. Paradoxne, mnohí s jej názormi súhlasia a jej video im príde vtipné. Čo si myslíte vy?

Zdroj: instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:05 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:50 Prvé oddelenie II.
05:00 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:00 Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
06:45 Zrodila se Astrid
08:55 Psí veličenstvo