Stylista Marián Hornyak pri pohľade na outfit tejto ženy zalomil rukami: Ó, bože!

Stylista Marián Hornyak pri pohľade na outfit tejto ženy zalomil rukami: Ó, bože!
Nielen v zahraničných mekkách módy prebiehajú prehliadky tých najnovších kolekcii, ale aj v Bratislave. To, čo v pondelok zažili prestížne Bratislavské týždne módy, tu ešte nebolo!

Kolotoč prehliadok je v plnom prúde a na mólach predvádzajú svoje kolekcie tí najlepší slovenskí návrhári. Nechýbajú ani zahraničné značky a mená, ktoré si nedajú ujsť ani známe tváre.

Ako to už býva zvykom, celebrity na seba nahodia to naj, čo majú v šatníkoch. Aj preto niektorým výsledný outfit vyjde na jednotku, iným nie až tak super. Dôležité je, aby sa v oblečení ženy cítili fajn a čo si už myslí okolie, to asi necháme na každého názor. Na pondelňajších prehliadkach sa však objavila módna maniačka, ktorú táto prestížna udalosť ešte nezažila. Blogerka známa pod pseudonymom Alexwortex69. Tá púta pozornosť práve šialenými outfitmi, ktoré veľakrát odhaľujú aj jej intímne partie a známa je aj veľmi netradičnými kulisami, kde prezentuje svoje kreácie. Na prehliadke Jany Pištejovej sa ju nedalo prehliadnuť! A to nielen pre úsporné kúsky, ktoré mala na sebe, ale aj pre vytŕčajúce ochlpenie.

Alex Wortex Alex Wortex Zdroj: profimedia.sk

​Alex vyznáva trend mnohých zahraničných hviezd, ktoré sa prestávajú holiť, no neprezentujú to až takto okato na verejnosti. A čo si o nej myslí známy stylista Marián Hornyak? „Ó, bože. Úprimne, toto nie je o móde, toto je lacný (zjavne efektívny aj v dnešnej dobe) spôsob, ako sa zviditeľniť, strhnúť akúkoľvek pozornosť, proste...showbiznis. Móda znesie veľa, ale tento počin by si zaslúžil skôr odvykačku,“ priznal. Čo na ňu hovoríte vy?

Tu sú ostatné známe tváre z prehliadky:

Silvia Kucherenko a Mirka Fabušová (sprava)

Silvia Kucherenko a Mirka Fabušová Silvia Kucherenko a Mirka Fabušová Zdroj: profimedia.sk

​Katarína Jesenská

Katarína Jesenská Katarína Jesenská Zdroj: profimedia.sk

​Alena Pallová

Alena Pallová Alena Pallová Zdroj: profimedia.sk

​Lucia Kurilovská

Lucia Kurilovská Lucia Kurilovská Zdroj: profimedia.sk

​Eva Černá (vľavo)

Eva Černá Eva Černá Zdroj: profimedia.sk

TV Program

16:40 Hoď svišťom
17:25 Noviny
17:50 Bez servítky
16:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:25 9-1-1 III.
18:25 9-1-1 III.
16:30 Stratené duše V.
17:45 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
17:05 Rapotáčik 3
17:15 Malí fidlikanti
17:35 Knihy od Stonožky
15:55 E.A. Poe: Podivný experiment
18:05 Černobyl
20:15 Fakjů pane učiteli 3