Z amatérskej vianočnej reklamy je HIT: Tento rozkošný chlapček si vás okamžite získa

Z amatérskej vianočnej reklamy je HIT: Tento rozkošný chlapček si vás okamžite získa Zdroj: Profimedia
Mnohí ľudia sa zhodnú v tom, že reklama, ktorú natočila šikovná mamina s dvojročným synčekom, by mohla pokojne konkurovať drahým reklamám, ktoré propagujú svetové značky.

Nedávno sme zverejnili vianočnú reklamu, na ktorú v predvianočnom čase čaká celý svet, a dnes vám ukážeme, čo natočila jedna mamina so svojím malým synčekom. Ani vo sne však nečakala, že svojím počinom zožne taký úspech. Ako sa táto reklama páči vám?

Rozkošný chlapček si získa aj vás

29-ročná mamička Lisa Norris pracuje v obchodíku s názvom “Ayton Mini Market,” ktorý vlastnia jej rodičia, ale iba na čiastočný úväzok, pretože má malého, iba dvojročného synčeka Lincolna.

Lisa si spolu s celou rodinou uvedomuje, že sa mnohí ľudia kvôli svetovej pandémii koronavírusu ocitli v ťažkej situácii po všetkých stránkach a preto sa rozhodla natočiť toto milé video. Jednak chcela odprezentovať ich rodinný obchodík a v rovnako tým chcela v predvianočnom období potešiť ľudí.

Pozrite sa na to čarovné VIDEO!

;

Reklamu so svojím synčekom natočila jednoducho na tablet a po menších úpravách vzniklo toto 90-sekundové dielo. Celá paráda ju vyšla na necelých 30 eur.

Malý Lincoln často pozoroval babičku, keď v obchode pracovala, a rád ju napodobňoval, preto mu aj týmto mamička splnila sen a spravila z neho skutočného obchodníka.

Mamičku nesmierne teší, že sa ľuďom reklama páči a mnohí ju dokonca označili za najkrajšiu vianočnú reklamu, akú doteraz videli. „Mnohí zákazníci nás chvália, keď prídu k nám do obchodu, a ďakujú nám, že sme im vykúzlili úsmev na tvári,“ povedala šikovná mamina pre denník The Sun.

Už teraz je isté, že tento rodinný obchodík bude mať raz kto prevziať. Ide mu to na jednotku!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

 

Zdroj: thesun.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

16:50 Na chalupe
17:50 Nové bývanie
19:00 Krimi
15:20 Pozná ju ako svoje boty
17:50 Horúce strely 1
19:30 Profesionáli II.
15:55 Vraždy v Brokenwoode I.
17:55 Columbo
20:10 Myšlienky vraha IV.
17:20 Cesta za pokladom
17:40 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
18:05 Petronela Jabĺčková
16:25 Philomena
18:10 Tom Sawyer
20:15 Hotel Artemis