Počas lockdownu nepribrala ani kilo: TAKTO si udržiava postavu Lucka Bílá

Počas lockdownu nepribrala ani kilo: TAKTO si udržiava postavu Lucka Bílá Zdroj: Instagram/LucieBila
Pri pohľade na niekoľkonásobnú českú slávicu by snáď nikto netipoval, že má už 55 rokov. Vyzerá fantasticky a rovnako skvelú má aj postavu. Ako sa jej darí nepribrať?

Odkedy sa Lucie dala opäť dokopy so svojim partnerom Radkem Filipim, vyzerá stále lepšie a mladšie. To, že láska je najúčinnejší skrášľovací prostriedok u nej platí snáď dvojnásobne!

Podstúpila Lucie Bílá nejaký skrášľovací zákrok?

Láska s ňou robí divy a je vidieť, že je spokojná a šťastná. Nič sa nezmenilo ani počas lockdownu, ktorý bol aj pre umelcov poriadne náročným obdobím.

Ak má čas, varí často aj sama, ale keďže kúpila “hospůdku v Otvovicích,” má vždy pre seba aj partnera zabezpečenú výbornú domácu stravu ako od babičky. “Je to nebezpečné v tom, že máme takých dobrých kuchárov, že o to viac sa musím strážiť. Mám ale stále pravidelnú stravu, akú som mala v detstve,” povedala Lucka pre magazín super.cz. 

Napriek výbornej domácej strave Lucka nepribrala ani kilo, pretože má doma fitko a v poslednej dobe sa zamilovala do jogy, ktorá ju udržiava fit. “S postavou lockdown nič nezmenil. Obaja sme s Radkem cvičili,” dodala Lucka, ktorá pri mladom priateľovi doslova žiari! Nech im to vydrží!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lucie Bílá (@luciebila)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lucie Bílá (@luciebila)

TV Program

08:30 Prestreté
09:30 Súdna sieň
10:15 Policajti v akcii
08:30 Česko Slovensko má talent
10:15 Simpsonovci XIV.
10:45 Simpsonovci XIV.
07:45 Hoď svišťom
08:40 Slnečná
10:30 Bez servítky
08:25 Petronela Jabĺčková
08:40 Barbapapa I.
08:45 Rapotáčik 3
07:25 Králové hor
09:15 Můj kámoš špión
11:05 Cirkus