Známa česká modelka to natrela “dokonalým” kráskam na Instagrame: Súhlasíte s ňou aj vy?

Známa česká modelka to natrela “dokonalým” kráskam na Instagrame: Súhlasíte s ňou aj vy? Zdroj: Instagram/dianakobzanka
Bývalá misska, modelka, moderátorka, ale aj dvojnásobná mama si často nedáva servítku pred ústa a rovnako aj tentokrát vypustila von to, čo si naozaj myslí o ženách, ktoré sa nedokážu zmieriť s pribúdajúcim vekom.

39-ročná Diana Kobzanová sa na Instagrame rozpísala o šialených plastikách či neprirodzene upravovaných fotografiách, ktoré ovládli sociálne siete a získala si tým tisíce lajkov a súhlasných komentárov.

Aj krásna Daniela Peštová priznala, že so sebou často nebola spokojná...

Starnutie je spravodlivý proces, pretože sa týka naozaj každej jednej osoby rovnako. Čo je však odlišné, je spôsob, ako sa k nemu postavíme. Iste, najmä ženy sa snažia robiť všetko pre to, aby tento proces spomalili, no často zachádzajú priďaleko, čo si uvedomuje aj bývalá misska Kobzanová.

"Povedať, že niekto vyzerá super na 40, 50, 60 je síce pekné, ale v 99 percent prípadoch sa nebavíme o genetike, strave, cvičení, či kolagéne, ale o tom, čo všetko si dotyčná môže finančne dovoliť (v menej náročnom prípade, ako dobre sa vie odfotiť, alebo ktorú appku použiť) ", napísala dvojnásobná mamina a dodala, že rozhodne nemá nič proti jemnému skrášľovaniu, ale...

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Diana Kobzanova (@dianakobzanka)

„Sama robím, čo môžem, len mi prekáža, že vďaka tomu sa normálna žena dostane do kolieska ala závodný škrečok. Čas jednoducho nedoženieme. Ani ja, ani vy. Tváriť sa, že je normálne a bežné vyzerať o 10-20 mladšie, nie je v poriadku. A taký zázrak sa nestane ani po pár kvapkách botoxu. Je to o výplniach, laseroch, nitiach, nákladných procedúrach a tak ďalej, ktoré ale nestačí podstúpiť iba raz..“ píše ďalej modelka, ktorá sa snaží nezblázniť sa pri každej novej vráske.

"Vidím len dokonalé tváre bez pórov, akné, jaziev... Vidím ženy s dlhými riasami, plnými perami, hustou hrivou... Premýšľate niekedy nad tým, ako táto osoba vyzerala, keby nemohla každý mesiac investovať x (desiatok) tisíc do toho, ako vyzerá?

Ženy nebláznime kvôli fotkám, ktoré vidíme na Instagrame, pretože realita je buď o 100-tisíc korún inde, alebo o aplikáciu inde...“ uzavrela modelka, ktorá si týmto postom získala niekoľko tisíc lajkov, rovnako tak za svoju neupravenú fotku bez mejkapu.

Súhlasíte s jej slovami aj vy?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Diana Kobzanova (@dianakobzanka)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Diana Kobzanova (@dianakobzanka)

Zdroj: Instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:05 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:50 Prvé oddelenie II.
05:00 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:00 Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
06:45 Zrodila se Astrid
08:55 Psí veličenstvo