Tie ale vyrástli, na koho sa podobajú viac? Takto dnes vyzerajú dcéry Nicole Kidman

Tie ale vyrástli, na koho sa podobajú viac? Takto dnes vyzerajú dcéry Nicole Kidman Zdroj: Profimedia
Slávni manželia nikdy nezverejňovali tváre svojich dcér a zachytiť sa ich paparazzom podarilo naozaj len výnimočne. Pozrite sa, aké veľké slečny sú to dnes!

Austrálsko-americká herečka Nicole Kidman (54) má s manželom Keithom Urbanom (53) dve dcéry, Sunday Rose (13) a o dva roky mladšiu Faith Margaret, ktorú páru vynosila náhradná matka.

Nicole Kidman má už po 50-tke, no stále vyzerá fantasticky!

​Na Instagramoch oboch manželov však aktuálne fotografie detí nenájdete, zverejnili iba zopár snímok, keď boli ešte bábätká a odvtedy si súkromie svojich detí prísne strážia.

Dievčatá sú však v tínedžerskom veku a tak nemôžu sedieť zavreté doma, fotografom sa podarilo zachytiť ich napríklad vtedy, keď sa vybrali na koncert. Práve na týchto záberoch môžete vidieť, aké sú z nich veľké slečny a tiež to, že každá je iná. Čo poviete, sú viac po mame, alebo sa podobajú viac na otca?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nicole Kidman prekvapila aj na vyhlásení Zlatých glóbusov, kde sa fanúšikom prihovorila síce online, ale urobila tak v spoločnosti manžela aj detí a tak celý svet konečne mohol detailne vidieť ich tváre. 

Zdroj: Profimedia

Nicole Kidman má okrem dvoch biologických dcér aj dve dospelé adoptované deti, ktoré po rozvode zostali v opatere ich otca, Toma Cruisa. Obe deti Cruisa a Kidman sa rozhodli žiť mimo záujmu verejnosti a s adoptívnymi rodičmi sa stýkajú iba zriedka. Nicole sa v minulosti vyjadrila, že rešpektuje aj to, že sa rozhodli po vzore otca zostať verní scientologickej cirkvi.

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:05 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:50 Prvé oddelenie II.
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Bob staviteľ XV. - XVIII.
06:10 Rev a motoroví miláčikovia I.
05:00 Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
06:45 Zrodila se Astrid
08:55 Psí veličenstvo