Jasno
15°
Bratislava
Vít
15.6.2024
Miláčik detí Hugo Sníček priznal: Priateľka si musela zvyknúť, že má doma „snovú vílu“
Zdielať na

Miláčik detí Hugo Sníček priznal: Priateľka si musela zvyknúť, že má doma „snovú vílu“

Deti si rozprávkového Huga Sníčka veľmi obľúbili, ale ako na jeho netradičnú prácu reaguje najbližšia rodina a jeho láska?

Detská koncertná šnúra nekončí ani v júni! Vo štvrtok 4. júna si najmenší diváci môžu užiť koncert Huga Sníčka a na svoje si prídu aj tí veľkí. Pre dospelých je pripravené večerné vystúpenie rapera Shomiho a jeho hostí.

Kúpiť lístok

​Huga Sníčka poznajú všetky deti z detskej stanice Jojko patriacej do portfólia skupiny JOJ. Tentokrát sa s ním môžu stretnúť počas jeho koncertu cez live stream na www.joj.sk. Medzi jeho hosťami vystúpi aj skupina MalinyJam.

Čo robí Hugo Sníček vo voľnom čase, keď si vyzlečie kostým a zmení sa na obyčajného chalana Peťa?

„Keď nemám na sebe kostým Sníčka, venujem sa svojmu psovi Gastonovi, športujem (bicykel, snowboard ), rád jem a spím..."

Peťo nám tiež prezradil, že má skvelých rodičov, ktorí ho podporovali od malička až doteraz úplne vo všetkom. „Z každého môjho úspechu majú veľkú radosť,“ hovorí obľúbený hrdina mnohých detí a zároveň dodal, že aj jeho priateľka sa už zmierila s tým, že má doma „snovú vílu“ :-). 

TV JOJ

Hugovými hosťami budú kapela MalinyJam a kúzelník Peter Šesták. Hugo privíta aj tajného hosťa, ktorý si s ním zarepuje. Hugo totiž vydal prvý rapový album pre deti na Slovensku. Text a hudbu pripravili slovenskí raperi - Zverina, Shomi a Elpe. CD obsahuje 10 piesní a naspieval ho Peter Lupták alias Hugo Sníček. Tento album je dostupný v komerčných obchodoch a tiež na Apple music, Spotify, Deezer a ďalších.

Živé vystúpenie Huga Sníčka a jeho hostí si budete môcť pozrieť vo štvrtok 4. júna o 17.00 hod. na www.joj.sk. V ten istý deň pozývame na koncert aj dospelých, kde vystúpia tvorcovia textov a hudby na detskom CD - raper Shomi a jeho hostia. Lístok zakúpený na detský koncert je platný aj na večerné predstavenie, ktoré bude o 20:30 hod.

Koncert Huga Sníčka si okrem 4. júna o 17-tej budete môcť pozrieť aj v piatok 5.6 2020 od 10 - 19-tej hodiny!

​​Všetci, ktorí chcú byť pri tom, si môžu zakúpiť rodinnú vstupenku na www.joj.sk, v sieti Ticketportal a Inviton v hodnote 4,99 €. Po zaplatení dostanete do mailu unikátny kód, ktorý vám umožní koncert sledovať v tej najvyššej obrazovej kvalite.

Jojko

​Každý kto si kúpi lístok, získa aj 30% zľavu na CD Hugo na stránke spinaker.sk. Prvých dvesto kupujúcich dostane náramok Hugo zdarma k CD.

Vychutnajte si dva koncerty v jeden deň! Už vo štvrtok 4. júna o 17:00 a 20:30 hod. na www.joj.sk!

Súvisiace články

Najčítanejšie