Je úplne jedno, či rodíte v 50-tke alebo v 30-tke: Beňovej problém trápi mnohé čerstvé mamičky

Je úplne jedno, či rodíte v 50-tke alebo v 30-tke: Beňovej problém trápi mnohé čerstvé mamičky Zdroj: Instagram/monicabenova
Monika Beňová si naplno užíva materstvo a malú dcérku Leu. Ako sama pár dní po pôrode priznala, nie je všetko úplne také ružové, ako sa na prvý pohľad zdá...

Beňová sa presne 1. novembra stala mamičkou rozkošnej dcérky, ktorej dala meno Lea. 52-ročná politička si svojho druhého potomka užíva každý deň a všetok svoj čas trávi práve s ňou.

​Svojich fanúšikov pravidelne zásobuje fotkami aj pocitmi, ktoré zažíva. A hoci sa na prvý pohľad zdá, že prvé týždne s bábätkom prebehli bez problémov, nie je to úplná pravda... Beňová úprimne priznala, že ani u nich doma to vôbec nie je také ružové. "Leuš ešte nevládze vypiť dostatok mlieka pri dojčení, takže si mlieko odsávam. Odstrekovala som si aj pri Maťovi, lebo bol 3 mesiace v inkubátore a potom som ho ešte ďalších 6 dojčila. Pri veveričke si odsávam elektronicky. Denne cca 650-700ml. Všetko je ok, odsávanie je rýchlejšie ako odstrekovanie, ale zas bolestivejšie. Na prsia aktuálne potrebujem veľkosť podprsenky G," rozhovorila sa Monika. Tá sa dokonca zdôverila s oveľa chúlostivejším problémom, ktorý po pôrode trápi mnohé mamičky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Beňová (@monicabenova)

"Ďalší zádrheľ je tzv. “zlatá žila”. Nikdy som “to” ešte nemala. Našťastie teda. Skúsila som fakt všetko, ale starý babský výluh z dubovej kôry v spolupráci s masťou factu ako jediný zabral. Nie je to síce sexy téma, ale ako sa vraví, dobrá rada nadovšetko. Milé maminy, držím všetky palce. Je nádherné byť maminkou a milovať svojho chrobáčika najviac v mliečnej dráhe. Ale praktická žena v nás nám našepkáva, bojuj a poraď sestrám v tábore," dodala Beňová, ktorá si aj vďaka týmto témam vyslúžila u mamičiek obdiv.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Beňová (@monicabenova)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Beňová (@monicabenova)

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

17:00 Neskrotná
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:10 Áno, šéfe USA VI.
18:10 Áno, šéfe USA VI.
19:10 Kinosála
16:55 Policajti v akcii
18:00 Klamári I.
19:00 Klamári I.
17:10 Maxipes Fík II. - Divoké sny Maxipsa Fíka
17:20 Máša a medveď I.
17:30 Cesta za pokladom
16:50 Hluboká voda
18:45 Asterix a Vikingové
20:15 Na shledanou tam nahoře