Krainová ukázala svoje vlasy a ženy sa do nej pustili: Vážne si myslíte, že vám TOTO z tabletiek narastie?

Krainová ukázala svoje vlasy a ženy sa do nej pustili: Vážne si myslíte, že vám TOTO z tabletiek narastie? Zdroj: Facebook/Simona Krainová (official)
Známe tváre sa aj prostredníctvom sociálnych sietí snažia zarobiť peniaze na reklamách. Simona Krainová nie je výnimka, no tento kšeft jej až tak nevyšiel...

Simona Krainová je aj tesne pred 50-tkou krásna žena a vyzerá fantasticky! Blondína sa netají tým, že využíva rôzne skrášľovacie kúry, ktoré jej pomáhajú vyzerať mladšie. Jej visáž je asi najlepšou reklamou na salón, ktorého je už roky tvárou. 

​Tu si aj pravidle dáva nadpájať vlasy, takže sa môže pochváliť naozaj bohatou a dlhou hrivou, po ktorej túži nejedna žena. A sú to práve jej vlasy, ktoré sú tŕňom v oku viacerým ženám. Simona totiž robí reklamu na gumové cukríky, ktoré sľubujú, že vďaka ich pravidelnej konzumácii každej dáme narastie bohatá hriva. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova),

Simona sa na fotke odfotila so svojimi nadpojenými vlasmi, takže ženy môžu mať mylnú predstavu o tom, že aj ich vlasy môžu jedného dňa takto vyzerať..."Tie vlasy sú nadpojené. To vážne niekto verí, že mu z tabletiek nárastu vlasy?" znel len jeden z mnohých kritických komentárov. Fanúšičky sa do modelky okamžite pustili, že pre peniaze propaguje produkt, ktorý nefunguje a sama nosí umelé vlasy. "Prečo potom chodí na predlžovanie a zahusťovanie vlasov do salónu?" pýtajú jej sa ženy. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova),

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
16:30 PRESTRETÉ
17:30 NOVINY
15:50 POLICAJTI V AKCII
16:50 Simpsonovci VII.
17:20 Simpsonovci VII.
15:55 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
16:50 Súdna sieň
17:55 Súdna sieň
16:00 Pat a Mat
16:10 Ocko hrdina
16:15 Rybičky Flip a Flap
14:30 Zůstaň nablízku
16:10 Tygr a sníh
18:10 Věčně mladá