\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

", "url": "https://prezenu.joj.sk/relax-a-zdravie/474756-dara-poslala-dojimavy-odkaz-gottovej-vdove-aj-detom-toto-si-spevacka-zela", "mainEntityOfPage": { "@type": "WebPage", "@id": "https://prezenu.joj.sk/relax-a-zdravie/474756-dara-poslala-dojimavy-odkaz-gottovej-vdove-aj-detom-toto-si-spevacka-zela" }, "description": "Fanúšikovia, no aj tí, ktorí s Karlom Gottom dlhé roky spolupracovali, sa stále nevedia zmieriť s tým, že geniálny spevák náš svet navždy opustil. Jednou z trúchliacich je aj Dara Rolins, ktorá sa so svojimi pocitmi vyznala verejne.", "articleSection": [ "Relax a zdravie" ] }

Dara poslala dojímavý odkaz Gottovej vdove aj deťom: TOTO si speváčka želá...

04.10.2019 07:00 Preženu.sk Relax a zdravie
Dara poslala dojímavý odkaz Gottovej vdove aj deťom: TOTO si speváčka želá... Zdroj: Instagram/DR
Fanúšikovia, no aj tí, ktorí s Karlom Gottom dlhé roky spolupracovali, sa stále nevedia zmieriť s tým, že geniálny spevák náš svet navždy opustil. Jednou z trúchliacich je aj Dara Rolins, ktorá sa so svojimi pocitmi vyznala verejne.

Televízie, weby aj sociálne siete sú tieto dni zaplavené fotka a informáciami o živote, práci, rodine aj odchode speváckej ikony menom Karel Gott. Medzi trúchliacimi fanúšikmi by ste nenašli jedného, ktorý by na maestra dokázal povedať jedno zlé slovo. Gott bol totiž ten typ umelca, ktorý dal divákov prvé aj posledné nielen na javisku, ale aj v zákulisí. 

Ľudia sa schádzali pred spevákovou vilou, aby si ho uctili

​Tí, ktorí s ním mali možnosť pracovať, si ho vážili najmä pre jeho profesionalitu. Jednou z nich bola aj Dara Rolins, ktorú preslávilo práve dueto s Gottom Zvonky šťastia.

Rolins sa na Instagrame vyznala zo svojho smútku aj spomienok, ktoré si na maestra navždy uchová v spomienkach. Navyše poslala odkaz a želanie Gottovej najbližšej rodine, čo asi nebude také ľahké splniť... "Želám si, aby deň kedy Karel odišiel, bol pre mňa, pre všetkých čo ho milovali a hlavne pre jeho rodinu len okamžikom, ktorý budeme schopní každým ďalším dňom vnímať s menšou bolesťou a viac než v slzách, na neho budeme spomínať s úsmevom. Ani dnes to ešte nedokážem...ale viem, že jeho život, talent, stopa, ktorú po sebe zanechal, si zaslúži byť oslavovaná, nie oplakávaná. Karel Gott je nesmrteľný. Je to jeden z najúžasnejších ľudí, ktorých som na ceste svojim životom stretla," vyznala sa Dara. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Toto je ten moment, kedy sa ťažko hľadajú slová. Ďaľšie slová po hromade slov, čo už aj tak zazneli. Dve smutné udalosti za sebou. Odišli ďaľší dvaja ľudia, ktorí patrili do môjho života. Jeden v deň svojich narodenín. Môj dobrý kamarát, bývalá láska, veľký bojovník Peter Vlasák, navždy v mojom srdci❤️....A druhý, božský Kája. Je mi smutno, aj keď viem, že pocit šťastia a radosti z toho, že som Karla stretla, poznala, “zažila” je mocnejší a o mnoho viac nezabudnuteľný. Želám si, aby deň kedy Karel odišiel bol pre mňa, pre všetkých čo ho milovali a hlavne pre jeho rodinu len okamžikom, ktorý budeme schopní každým ďaľším dňom vnímať s menšou bolesťou a viac než v slzách, na neho budeme spomínať s úsmevom. Ani dnes to ešte nedokážem...ale viem, že jeho život, talent, stopa, ktorú po sebe zanechal si zaslúži byť oslavovaná, nie oplakávaná. Karel Gott je nesmrteľný. Je to jeden z najúžasnejších ľudí, ktorých som na ceste svojim životom stretla. Túto sobotu by mal narodeniny môj ocko. Karla som poznala, keď som bola rovnako stará ako moja Laura. Bol mojim vzorom, trpezlivým učiteľom a úprimným nadšencom pokiaľ išlo o môj talent. Vždy mi extrémne lichotilo a vážila som si jeho obdivných slov na moju adresu. Dívala som sa na neho ako na boha, môj druhý, “hudobný” otec. Presne tak som ho vnímala. Pre malé dievčatko vo veľkom svete šoubiznisu bol jeho láskavý, otcovský prístup, pochvala, povzbudenie a nefalšovaná radosť z každej mojej noty neskutočným hnacím motorom. Silnou motiváciou v odhodlaní hudobne rásť, byť lepšou, nezostať len tou detskou hviezdičkou. Som mu vďačná za veľa. Moja láska a obdiv k tomuto človeku sú nezpochybniteľné ako on sám. Ďakujem??❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Zdroj: instagram

TV Program

17:00 Králi hôr
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
16:55 Simpsonovci XXV.
17:25 Doktori II.
18:20 Doktori II.
16:55 Slnečno, sem-tam vraždy I.
17:50 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
17:05 Macko Uško
17:15 Barbapapa II.
17:25 Agi Bagi III.
16:15 Maggie má plán
18:05 I pro lásku se zabíjí
20:15 Fakjů pane učiteli 3