Slávna herečka sa udržiava fit, ale čo tá tvár? Keď si zložila rúško, ľudia ju nespoznali

Slávna herečka sa udržiava fit, ale čo tá tvár? Keď si zložila rúško, ľudia ju nespoznali Zdroj: Profimedia
Pre večne vysmiatu herečku je vek len číslom a počas korony športuje na čerstvom vzduchu ešte častejšie ako predtým. Najnovšie paparazzi zábery, ktoré obleteli všetky médiá, ju asi nepotešili.

Populárna hollwoodska herečka Goldie Hawn (75) neobsedí dlho doma na zadku a aj počas locdownu chodí pravidelne na prechádzky, či zabehať si. Aj vďaka tomu je vo svojom veku stále fit a srší energiou. Na najnovších fotkách však prekvapila zostarnutou a opuchnutou tvárou a mnohí začali špekulovať, či nebola na plastike.

Spoznali by ste ju takto?

Na 75-ročnú herečku nemusia paparazzi dlho vyčkávať za kríkmi, chodieva totiž pravidelne behať, bicyklovať sa či aspoň na prechádzku. Väčšinou sa ju podarí zachytiť v športovom oblečení, tak, ako aj tentoraz.

S priateľkou si vyrazili na obľúbenú turistickú vyhliadku v losangeleskom Brentwoode a po celý čas športovali poctivo s respirátormi, píše Daily Mail. Ten si herečka dala dolu iba vtedy, ak sa chcela napiť, či nadýchnuť sa čerstvého vzduchu. No a tento moment sa podarilo zachytiť fotografom, ktorí zostali poriadne prekvapení. Je jasné, že herečka sa pri športe nelíči, no jej tvár bez šminiek vôbec prirodzene nevyzerala.

Zdroj: Profimedia

Ktovie, možno je to len nešťastný záber a Goldie túra poriadne zničila. Nech už je to akokoľvek, pred jej kondičkou sa skláňame! Na 75 rokov má skvelú postavu!

goldie hawn Zdroj: Profimedia

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Goldie Hawn (@goldiehawn)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Goldie Hawn (@goldiehawn)

Zdroj: dailymail.co.uk

TV Program

21:30 S pravdou von
23:00 Semafor
23:50 Modrý kód
20:30 Ten dvanásty
23:30 Na hrane
01:25 Simpsonovci I.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 Kosti II.
23:50 Klamári I.
22:05 Kúzlovanie
22:15 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam VIII.
20:15 Gagarin
22:15 Vlk z Wall Street
01:05 Safe