Ako si aj po štyridsiatke udržať štíhlu figúru? Raňajkujte to, čo Dara Rolins!

Ako si aj po štyridsiatke udržať štíhlu figúru? Raňajkujte to, čo Dara Rolins! Zdroj: Instagram/dararolins_vermi
Ak chcete byť štíhla, nemusíte hladovať! Stačí kvalitne najesť. Záleží hlavne na tom, čo si ako prvé jedlo nového dňa zvolíte. Napríklad Dara Rolins je už viac ako desať rokov verná raňajkám, ktoré nikdy nemení.

Pri pohľade na Daru dnes mnohým ženám zabehne. Nedávno oslávila 48 rokov a stále vyzerá fantasticky! Pravdou je, že na svojej postave pravidelne maká, no najmä si dáva pozor na to, čo zje. 

​O Dare je známe, že zhreší len zriedkavo... Väčšinou je malé porcie a často. Základom jej jedálnička sú najmä raňajky, ktorými začína svoj deň. Ak by ste si mysleli, že sa na jej tanieri striedajú rôzne potraviny, omyl! Blondína je už viac ako 10 rokov verná tomuto menu!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

"Mám dve najobľúbenejšie raňajkové jedlá. Buď si nakrájam ovocie na kúsky, pridám zmes orieškov, ďalej hrozienka alebo brusnice, kokosové lupienky a do toho si pridám lyžičku mix superfoods a niekedy aj kakao. Druhá varianta je teplá ovsená kaša, buď pohánková alebo iná, striedam rôzne príchute – napríklad čokoládovú, škoricovú a do toho si pridávam banán. Týmto typom raňajok som verná aspoň 10 rokov. Keď prespávam na hoteloch, tam rozširujem svoj repertoár a doprajem si vajíčka, so slaninkou napríklad, ale zásadne bez chleba a pečiva, iba so zeleninou. Jedávam všeobecne málo a často a všetko sú to jedlá, ktoré ma nespomalia, ale nakopnú," priznala nám Rolins. Inšpirujete sa?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

TV Program

16:40 Hoď svišťom
17:25 Noviny
17:50 Bez servítky
16:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:25 9-1-1 III.
18:25 9-1-1 III.
16:30 Stratené duše V.
17:45 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
17:05 Rapotáčik 3
17:15 Malí fidlikanti
17:35 Knihy od Stonožky
15:55 E.A. Poe: Podivný experiment
18:05 Černobyl
20:15 Fakjů pane učiteli 3