Mnohí si tú zmenu všimli hneď, vidíte TO aj vy? Kate Middleton vyzerá úplne inak

Mnohí si tú zmenu všimli hneď, vidíte TO aj vy? Kate Middleton vyzerá úplne inak Zdroj: Profimedia
Vojvodkyňa z Cambridge je ikonou, ktorá inšpiruje ženy z rôznych kútov sveta. Fanúšikovia ju milujú aj preto, že sa napriek svojmu postaveniu správa ako bežná žena a nesnaží sa na seba upozorňovať.

Rovnako ako u nás, aj vo Veľkej Británii sa kvôli pandémii koronavírusu ľudia nevedia dostať ku kaderníčke. Hoci Kate Middleton má osobného kaderníka, ktorý by jej napriek lockdownu účes určite upravil, vojvodkyňa nechce mať výnimky a tak sa v posledných týždňoch ukazuje v prirodzených a obyčajne upravených vlasoch, ktoré si jednoducho necháva voľne rásť.

Vojvodkyňa z Cambridge momentálne býva so svojou rodinou v Anmer Hall v Norfolku, kde sa izolovali, aby sa chránili pred koronavírusom a všetky povinnosti si plnia online.

 

Už po Vianociach si pozorní fanúšikovia britskej kráľovskej rodiny všimli, že výzor Kate sa zmenil. Jej typické dlhé vlasy, ktoré zvyčajne ladne splývajú okolo jej ramien, si jednoducho vypla do obyčajného konského chvosta.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Middleton (@_kate_middleton_royal)

Ešte viac však prekvapila pri videohovore so zdravotnými sestrami z University Hospitals Coventry & Warwickshire, kedy sa zaujímala o ich prácu a poďakovala im za ich nasadenie v tejto neľahkej dobe. Kate mala tentokrát rozpustené vlasy, nie však vlnité a nadýchané, ale úplne rovné a hladké. Podľa ich dĺžky je jasné, že pravidelnej úpravy profesionálmi sa na túto dobu úplne vzdala.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Middleton (@royaldiariess)

"To, že si teraz nemôže nechať zastrihnúť končeky, poskytlo jej vlasom čas, aby voľne rástli. Menej stylingu a úplne prirodzený stav jej vlasom prospel, vyzerajú oveľa zdravšie,“ vyjadril sa  vlasový stylista James Johnson a dodal, že je vidieť, že Kate dopriala vlasom oddych aj od farbenia a zosvetľovania a teraz sa jej farba najviac podobá na jej prirodzený odtieň.

Fanúšikovia Kate vychválili a ocenili, že sa nesnaží povyšovať nad bežných ľudí, a rovnako, ako väčšina žien, aj ona si momentálne vystačí so šampónom a hrebeňom. Niektorí dokonca podotkli, že bez dokonalého stylingu vyzerá ešte lepšie, čo poviete vy?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Middleton (@_kate_middleton_royal)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ✨Cambridge Ailesi✨ (@royalconfab)

Zdroj: dailymail.co.uk, Instagram

TV Program

20:35 Nový život
21:30 S pravdou von
23:00 Semafor
20:30 Ten dvanásty
23:30 Na hrane
01:25 Simpsonovci I.
21:00 Dr. House VIII.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 Kosti II.
21:05 Okido I.
21:25 Bob staviteľ XV. - XVIII.
21:35 Krtko
20:15 Gagarin
22:15 Vlk z Wall Street
01:05 Safe