Kvôli herectvu začala chudnúť: Na MEGA premenu jej stačilo iba 10 mesiacov

Kvôli herectvu začala chudnúť: Na MEGA premenu jej stačilo iba 10 mesiacov Zdroj: Profimedia
Túžila sa presadiť ako herečka a speváčka, ale kvôli obezite sa jej nedarilo rozbehnúť kariéru naplno. Pozrite sa, čo dosiahla táto mladá žena iba za pár mesiacov!

Gianna Sciortino (22) z Brooklynu bola začínajúcou herečkou, no práve nadváha stála v ceste za úspechom, po ktorom túžila.

U moderátorky Didiany priberanie nehrozí!

Gianna absolvovala množstvo kastingov, ale jej postava vždy „zaujala“ viac, ako jej talent. „Cítila som sa, ako by mi povedali, že na takú tučnú ženu to bol dobrý výkon,“ spomína mladá herečka. Hoci sa jej nakoniec podarilo získať hlavnú úlohu bacuľatej tanečnice, ktorá jej sadla ako uliata, práve toto bol ten moment, kedy sa rozhodla, že musí radikálne zmeniť svoj doterajší život.

Zdroj: Profimedia

Neuveriteľná premena

Keď sa Gianna pustila do chudnutia, vážila 107 kíl. Za jej nadváhu mohol najmä zdravotný problém - syndróm polycystických vaječníkov, ktorý spôsobuje hormonálne výkyvy a tým aj ukladanie tuku a priberanie.

Bacuľka sa pustila do chudnutia pomerne drastickým spôsobom, ale celý proces absolvovala pod dohľadom odborníkov. Prvým krokom bol zákrok – zmenšenie žalúdka, po ktorom musela počas šiestich mesiacov absolvovať rôzne testy, vrátane psychologických.

„Spolupracovala som s výživovými poradcami a po zákroku som istý čas musela fungovať na tekutej strave,“ povedala Gianna pre denník Mirror. Dnes sa jej jedálniček skladá predovšetkým zo zeleniny, rýb a kvalitných potravín a veľkého množstva čistej vody. Samozrejmosťou je aj pravidelný pohyb, strieda rôzne druhy cvičení 5-krát do týždňa.  

Zdroj: Profimedia

Giannu dnes nespoznávajú ani dobrí kamaráti, za 10 mesiacov sa jej podarilo schudnúť neuveriteľných 50 kíl. Obrovská premena naštartovala aj jej profesionálnu kariéru a denne jej na Instagram pribúdajú fanúšikovia. Ľudia obdivujú jej spevácky a herecký talent, ale stala sa tiež inšpiráciou pre mnohých, ktorí rovnako ako ona predtým, bojujú s kilami navyše.

Úžasné, čo táto žena dokázala! Klobúk dolu!

Zdroj: Profimedia

 

Zdroj: mirror.co.uk, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
17:25 Simpsonovci XXIII.
17:55 DVOJIČKY
18:45 DVOJIČKY
17:10 Kosti
18:05 Súdna sieň
19:00 Súdna sieň
17:35 Strážca vesmíru Roger
17:50 Knihy od Stonožky
18:00 Máša a medveď II.
16:45 Mozek v plamenech
18:25 Z ulice na green
20:15 Escobar