Extravagantný muž má šialenú úchylku: Neuveríte, kým ho neuvidíte od pása nadol

Extravagantný muž má šialenú úchylku: Neuveríte, kým ho neuvidíte od pása nadol Zdroj: Profimedia
Už ako malý chlapec ich obdivoval a v dospelosti sa stal jedným (jednou) z nich. Videli ste už muža s podobnou „diagnózou?“

Douglas Borges (24) z brazílskeho Rio de Janeira bol fascinovaný morskými pannami už ako malý chlapec. Obdivoval ich krásu, nebojácnosť a úžasnú silu.

Morský panic!?

"Naozaj verím, že morské panny a panici existujú. Sú to mytologické bytosti, ktoré sú symbolom krásy, dokonalosti a slobody. Už od deviatich rokov som si vyrábal chvost z diek alebo uterákov," spomína Douglas na svoje detstvo. Od roku 2016 si vyrába profesionálne chvosty sám. Priznáva však, že kvôli svojej nezvyčajnej záľube sa mu ľudia posmievajú a nazývajú ho nechutným gayom, píše Daily Mail.

Zdroj: Profimedia

Brazílčan tvrdí, že morskou pannou alebo morským panicom sa môže stať každý bez rozdielu pohlavia, rasy alebo sexuálnej orientácie. Jedinou podmienkou je, že dotyčný musí mať poriadny chvost, ktorý je jednoducho základ!

Zdroj: Profimedia

Douglas tiež uverejňuje obrázky a videá o ochrane životného prostredia a žiada ľudí, aby udržiavali vodu a pláže čisté a aby neodhadzovali odpadky.

Zdroj: Profimedia

Jeho najväčším snom je navštíviť Disney World na Floride. Určite si na túto príležitosť chystá aj špeciálnu plutvu, necháme sa prekvapiť...

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Daily Mail

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:30 Prenasledovaní
00:35 Zrodenie diabla
02:35 Noviny TV JOJ
22:20 Susedia na odstrel 2
00:25 Walking Dead VIII.
01:25 Walking Dead VIII.
23:05 Kosti II.
00:00 Kosti II.
01:00 Kosti II.
23:10 Príbehy dvoch myší II.
23:35 Zabi nudu! II.
23:40 Ovečka Shaun II.
22:25 Skleněný zámek
00:30 Špión, který mi dal kopačky
02:20 Matky na tahu o Vánocích