Zaľúbenci si povedali ÁNO, no má to háčik: Úžasné gesto manželky dojalo úplne každého

Zaľúbenci si povedali ÁNO, no má to háčik: Úžasné gesto manželky dojalo úplne každého Zdroj: Facebook/@OhHelloAlzheimers
Tento skutočný príbeh vás presvedčí, že skutočná láska naozaj existuje. Krásne a dojímavé!

Lisa sa vzdala práce, aby sa mohla starať o manžela, čo je krásne gesto už samo o sebe. V jeho prípade však ochorenie veľmi ovplyvnilo celú rodinu a najmä manželku.

Začiatok vzťahu Lisy a jej manžela Petra bol celkom komplikovaný. Obaja už mali jedno manželstvo za sebou a novú etapu života odštartovali vzťahom na diaľku, a to potom trvalo po celých 8 dlhých rokov.

Keďže to bola skutočná a silná láska, prekážky bez problémov prekonali, aby mohli byť spolu. Žiaľ, do ich krásneho vzťahu prišla ďalšia prekážka, a to manželova choroba.

"Najskôr zabúdal veci. Raz zabudol mobil, neskôr už nemohol nájsť tie správne slová. Napríklad lietadlo nám popisoval ako niečo, čím lietame na dovolenku," spomína Lisa. 56-ročný Peter neskôr zabúdal aj vlastné spomienky, preto navštívil neurológa a ten mu diagnostikoval Alzheimerovu chorobu.

Choroba vymazala Petrovi všetky spomienky na jeho milovanú Lisu aj krásne chvíle, ktoré spolu prežili. Srdce ale tak ľahko nezabúda! "Hovorí mi, že ma miluje, na moje meno si ale nespomína. Nevie ani, že som jeho manželka. Len skrátka vie, že ma miluje," povedala Lisa.

Nedávno sa dokonca rozhodol, že chce urobiť z Lisy svoju manželku, pričom zabudol, že už sú manželia. Kľakol si na koleno a ona znova povedala áno.

"Som to najšťastnejšie dievča na svete. Mohla som sa vydať opäť! Bolo to také dokonalé. Lepší deň som si ani nemohla vysnívať. Dávno sme ho nevideli takého šťastného,“ dodala obetavá manželka, ktorá kvôli svojej životnej láske odišla do predčasného dôchodku.

Takto vyzerá naozajstná láska! Držíme im palce!

Zdroj: prozeny.blesk.cz, mirror.co.uk

TV Program

16:40 Hoď svišťom
17:25 Noviny
17:50 Bez servítky
16:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:25 9-1-1 III.
18:25 9-1-1 III.
16:30 Stratené duše V.
17:45 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
16:45 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
17:00 Rybičky Flip a Flap
17:05 Rapotáčik 3
15:55 E.A. Poe: Podivný experiment
18:05 Černobyl
20:15 Fakjů pane učiteli 3