Zaľúbená dvojica kašle na kritiku ľudí: Zaskočí vás, aké rozhodnutie spravili!

Zaľúbená dvojica kašle na kritiku ľudí: Zaskočí vás, aké rozhodnutie spravili! Zdroj: Profimedia
Viete si predstaviť, že by vám dcéra prišla predstaviť svojho nastávajúceho, ktorý je od nej o viac ako pol storočie starší?

Alexis Tadlock (24) sa spoznala s Charlesom (79) keď žil v šťastnom manželstve. Ani jeden z nich vtedy netušil, čo ich čaká o krátky čas.

Z priateľstva sa zrodila láska

Alexis sa priatelila s oboma manželmi, no keď Charlesova manželka po ťažkej chorobe zomrela, snažila sa Charlesovi pomôcť prekonať smútok. Stretávali sa stále častejšie a ich priateľstvo postupne prerástlo v lásku.

Hovorí sa, že láske nerozkážeš a že pre ľudí, ktorí sa milujú, neexistujú žiadne prekážky. Hoci od začiatku vedeli, že ich delí až 55 rokov, cítili to obaja rovnako. Napriek kritike a posmeškom ľudí sa ľúbili natoľko, že sa rozhodli svoju lásku spečatiť manželstvom.​

Zdroj: Profimedia

Túžia iba po jedinom

Netradičnej dvojici nestačilo, že sa zosobášili, najnovšie šokovali tým, že pracujú na dieťatku. Ľudia sú z mladej ženy zhrození a považujú jej rozhodnutie za nezodpovednosť, keďže je jasné, že ich prípadné deti si svojho otca pravdepodobne dlho neužijú.

Alexis si dobre uvedomuje, že ich dlhá spoločná budúcnosť asi nečaká a práve preto chce, aby s ňou manžel vďaka ich spoločnému dieťaťu zostal do konca života.

Mnohí vyjadrili pochybnosti, či vôbec muž v jeho veku dokáže splodiť dieťa, no jeho mladá manželka tvrdí, že z jeho strany je všetko úplne v poriadku a je to práve ona, ktorá musí riešiť problémy s otehotnením.

Čo si o takomto veľkom vekovom rozdiele partnerov myslíte vy? Môže to naozaj fungovať?

Zdroj: Profimedia

Zdroj: mirror.co.uk

TV Program

09:05 Dobro nad zlom
11:20 Sklenené peklo
13:20 Šanghajskí rytieri
11:05 Buddy mieri na Západ
13:20 Slovácko sa nesúdi
14:30 VŠETKO ČO MÁM RÁD
11:00 INKOGNITO
12:45 INKOGNITO
14:00 OCHRANCOVIA
10:50 Volám sa Caillou V.
11:20 Fix a Foxi
11:45 Albert spoznáva svet
11:15 Detektív z Hongkongu
13:10 Prázdniny za všechny prachy
15:05 Ohňostroj lásky