Zaľúbená dvojica kašle na kritiku ľudí: Zaskočí vás, aké rozhodnutie spravili!

Zaľúbená dvojica kašle na kritiku ľudí: Zaskočí vás, aké rozhodnutie spravili! Zdroj: Profimedia
Viete si predstaviť, že by vám dcéra prišla predstaviť svojho nastávajúceho, ktorý je od nej o viac ako pol storočie starší?

Alexis Tadlock (24) sa spoznala s Charlesom (79) keď žil v šťastnom manželstve. Ani jeden z nich vtedy netušil, čo ich čaká o krátky čas.

Z priateľstva sa zrodila láska

Alexis sa priatelila s oboma manželmi, no keď Charlesova manželka po ťažkej chorobe zomrela, snažila sa Charlesovi pomôcť prekonať smútok. Stretávali sa stále častejšie a ich priateľstvo postupne prerástlo v lásku.

Hovorí sa, že láske nerozkážeš a že pre ľudí, ktorí sa milujú, neexistujú žiadne prekážky. Hoci od začiatku vedeli, že ich delí až 55 rokov, cítili to obaja rovnako. Napriek kritike a posmeškom ľudí sa ľúbili natoľko, že sa rozhodli svoju lásku spečatiť manželstvom.​

Zdroj: Profimedia

Túžia iba po jedinom

Netradičnej dvojici nestačilo, že sa zosobášili, najnovšie šokovali tým, že pracujú na dieťatku. Ľudia sú z mladej ženy zhrození a považujú jej rozhodnutie za nezodpovednosť, keďže je jasné, že ich prípadné deti si svojho otca pravdepodobne dlho neužijú.

Alexis si dobre uvedomuje, že ich dlhá spoločná budúcnosť asi nečaká a práve preto chce, aby s ňou manžel vďaka ich spoločnému dieťaťu zostal do konca života.

Mnohí vyjadrili pochybnosti, či vôbec muž v jeho veku dokáže splodiť dieťa, no jeho mladá manželka tvrdí, že z jeho strany je všetko úplne v poriadku a je to práve ona, ktorá musí riešiť problémy s otehotnením.

Čo si o takomto veľkom vekovom rozdiele partnerov myslíte vy? Môže to naozaj fungovať?

Zdroj: Profimedia

Zdroj: mirror.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:10 Súdna sieň
11:10 Aféry
12:10 INKOGNITO
10:05 Najlepšie svetové videá V.
11:25 Áno, šéfe USA II.
12:25 NOVÁ ZÁHRADA
10:00 Nákupné maniačky
11:20 UHÁDNI MÔJ VEK
12:30 Vražedné Miami
10:35 Okido I.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Rybičky Flip a Flap
09:05 Ve jménu krále
11:20 Můj šálek kávy
13:00 Cesta domů