Jej svadobné šaty rozplakali úplne všetkých: Keď uvidíte TEN detail, pochopíte prečo

Jej svadobné šaty rozplakali úplne všetkých: Keď uvidíte TEN detail, pochopíte prečo Zdroj: TikTok/asfvision
Krásny príbeh tejto zaľúbenej dvojice vás presvedčí, že skutočná láska stále existuje. Pripravte si vreckovky, budete dojatí!

Na prvý pohľad vyzerajú ako bežní sympatickí novomanželia, však? Dôvod, prečo sa ich svadobné video stalo virálne, vás prekvapí aj dojme zároveň.

Ženích Anthony Ferraro sa na TikToku podelil o video zo svojej svadby a ukázal svoju prekrásnu manželku, hoci on sám ju nikdy nevidel. Antony je totiž slepý.

„Bol to skutočne najúžasnejší deň. Prišla naša rodina a toľko priateľov, aby podporili našu lásku,“ povedal ženích a prezradil, že najviac dojatý bol samozrejme zo svojej polovičky, ktorá si špeciálne v ich svadobný deň pripravila dojímavé prekvapenie, píše yahoo.com.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Wanda Walborn (@wandawalborn)

Kelly Ann si nechala ušiť špeciálne „hmatové šaty,“ aby jej snúbenec a teraz už manžel mohol cítiť, aká je krásna. Svadobné šaty mali niekoľko detailov, vrátane bavlnených kvetov a čipky, vďaka ktorým si ich mohol lepšie predstaviť.

Tieto výnimočné šaty však neboli jediným prekvapením pre Anthonyho. Kelly mu tiež napísala list v Braillovom písme a zámerne usporiadali obrad počas dňa, pretože Anthony dokáže vnímať tiene a svetlo.

„Celý čas v uličke som mu šepkala: „dotkni sa mojich šiat, dotkni sa mojich šiat, a veľmi ma potešilo, keď som vedela, že sa z nich vďaka dotykom môže tešiť rovnako ako ja,“ povedala Kelly po obrade. 

Svadobné video tejto dvojice sa dotklo mnohých ľudí, ktorí im prajú krásny a šťastný spoločný život a my sa pripájame k nim. Nádherné!

@asfvision ??I married my camera person @turmericteatime #blind #wedding #relationshipgoals #lucky #pov ♬ A Thousand Years - Christina Perri
Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Thomas Pellegrino (@tpells)

Zdroj: nz.news.yahoo.com, Instagram, TikTok

TV Program

16:40 Hoď svišťom
17:25 Noviny
17:50 Bez servítky
16:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:25 9-1-1 III.
18:25 9-1-1 III.
16:30 Stratené duše V.
17:45 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
16:45 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
17:00 Rybičky Flip a Flap
17:05 Rapotáčik 3
15:55 E.A. Poe: Podivný experiment
18:05 Černobyl
20:15 Fakjů pane učiteli 3