Zoznámili sa počas lockdownu, osud im pripravil ďalšie prekvapenie: TO je neuveriteľné!

Zoznámili sa počas lockdownu, osud im pripravil ďalšie prekvapenie: TO je neuveriteľné! Zdroj: Profimedia
Pandémia koronavírusu zmenila životy ľudí po celom svete, mnohí sa boja o svoje zdravie, o svojich blízkych, či o zamestnanie. Nájdu sa však aj výnimky, ktorým táto doba priniesla šťastie a lásku.

Megan Smyth (31) a Clayton Whittaker (41) z Veľkej Británie sa zoznámili cez internetovú zoznamku ešte na začiatku prvej vlny koronavírusu. Paradoxne, práve toto náročné obdobie spôsobilo, že ich vzťah sa posúval veľmi rýchlo.

Medzi dvojicou preskočila iskra už na diaľku a inak tomu nebolo ani pri prvom stretnutí. Práve v tomto období však začali platiť prísne protipandemické opatrenia a vláda vyzývala ľudí, aby zbytočne nevychádzali von a trávili čas hlavne doma. Práve preto sa párik rozhodol, že budú bývať spolu, hoci sa poznali sotva mesiac, píše denník The Sun.

Zaľúbenci si svoju lásku užívali a o pár mesiacov prišlo veľké prekvapenie, keď zistili, že budú rodičmi. Akoby to bolo stále málo, lekár im oznámil, že to budú identické trojičky!

Šanca, že toto stane prirodzene, je približne 1:200 miliónom!

Zdroj: Profimedia

“Čítala som, že máte väčšiu šancu stať sa americkým prezidentom, ako toto. Stále tomu nemôžem uveriť!” povedala Megan, ktorá o prvého manžela prišla v roku 2013 a odvtedy mala iba pár krátkych a nevydarených vzťahov.

Clayton, ktorý pracuje ako bagrista a Megan, ktorú zamestnáva Národná zdravotná služba, boli najskôr správou o trojčatách poriadne šokovaní, ale teraz sú nesmierne šťastní a nevedia sa svojich pokladov dočkať, rovnako ako ich rodina a priatelia, ktorí sú im oporou.

Budúcim rodičom držíme palce, hlavne nech sú všetci zdraví!

Zdroj: Profimedia

Zdroj: thesun.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:55 Divoká dvojka
16:50 Na chalupe
17:50 Nové bývanie
15:20 Pozná ju ako svoje boty
17:50 Horúce strely 1
19:30 Profesionáli II.
15:55 Vraždy v Brokenwoode I.
17:55 Columbo
20:10 Myšlienky vraha IV.
16:40 Macko Uško
16:50 Hanička a Murko pre najmenších
17:00 Ovečka Shaun II.
16:25 Philomena
18:10 Tom Sawyer
20:15 Hotel Artemis