Zbalil ju mladý zajačik, podstúpila niekoľko zákrokov: Odpadnete, ako dnes babička vyzerá

Zbalil ju mladý zajačik, podstúpila niekoľko zákrokov: Odpadnete, ako dnes babička vyzerá Zdroj: Profimedia
Šesťdesiatdvaročná vdova bola už zmierená s tým, že zostarne sama, no ani vo sne ju nenapadlo, že sa ešte bude vydávať a to za muža, ktorý by mohol byť jej vnukom.

Vietnamka Hoa Cuong Thu Sao (62) bola vdovou už osem rokov a nového partnera si nehľadala. Stalo sa však to, že jeden muž sa zahľadel do nej. Krásny romantický príbeh mal ale jeden háčik, tento muž bol od nej mladší o 36 rokov! Myslíte si, že sa to muselo skončiť skôr, ako sa niečo začalo? Ani náhodou!

Radikálna premena kvôli mladému mužovi

26-ročný Trieu Hoa Cuong pravidelne chodieval do jej kaviarne, kde mu padla do oka a neustále jej dvoril a snažil sa ju dostať na rande. Staršia dáma ho najskôr úplne odmietala a tvrdila, že ho považuje skôr za kamaráta či rodinného priateľa.

Trvalo dlho, kým staršia Vietnamka pochopila, že mladík sa do nej skutočne zamiloval, prestala sa brániť a city mu opätovala, nakoniec sa dokonca vzali.

Zdroj: Profimedia

Manželia sú spolu už tri roky a takmer denne sa stretávajú s negatívnymi reakciami okolia, ktoré už jednoducho ignorujú. Vietnamská žena robí všetko preto, aby sa mladému manželovi páčila a aby nebol ich vekový rozdiel až tak vidieť.

Doteraz absolvovala niekoľko plastických operácií a omladzovacích zákrokov, po ktorých je z nej úplne iná žena. Mladý muž jej priniesol nový vietor do života a dokonca jej pomáha aj v práci, okrem kaviarne totiž vlastnia aj salón krásy, kde sa omladená dáma teraz zdržiava čoraz častejšie aj ako klientka.

Nuž, keď sa naozaj ľúbia, tak nech je im spolu dobre!

Zdroj: Profimedia

Zdroj: mothership.sg

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

16:50 Na chalupe
17:50 Nové bývanie
19:00 Krimi
15:20 Pozná ju ako svoje boty
17:50 Horúce strely 1
19:30 Profesionáli II.
15:55 Vraždy v Brokenwoode I.
17:55 Columbo
20:10 Myšlienky vraha IV.
16:50 Hanička a Murko pre najmenších
17:00 Ovečka Shaun II.
17:10 Maxipes Fík II. - Divoké sny Maxipsa Fíka
16:25 Philomena
18:10 Tom Sawyer
20:15 Hotel Artemis