Otec sa už nemohol pozerať na to, ako priberá: 136-kilovú Michaelu dnes nespoznáte

Otec sa už nemohol pozerať na to, ako priberá: 136-kilovú Michaelu dnes nespoznáte Zdroj: Profimedia
Chudnúca premena tejto mladej ženy je taká obdivuhodná, že zaručene nakopne k zdravšiemu životnému štýlu aj vás.

Mnohí ľudia s nadváhou hovoria, že sa cítia ako väzni vo svojom vlastnom tele. Presne takéto pocity mala aj Michaela, ktorej váha sa vyšplhala na 136 kíl a to mala iba 25 rokov!

​Američanka Michaela Miller (31) mala nadváhu už ako malé dieťa a s pribúdajúcim vekom sa to len zhoršovalo. Jedného dňa to jej otec nevydržal a na rovinu jej povedal, že so sebou musí konečne niečo spraviť!

Michaely sa to veľmi dotklo, ale žiaľ, ani otcova úprimnosť ju nedonútila k zmene, práve naopak. Po otcovom výstupe začala jesť ešte viac až sa dostala na šialenú váhu 136 kíl!

Michaela Miller Zdroj: Profimedia

Ku kilám navyše sa pridali aj depresie a kopec zdravotných problémov, no skutočným impulzom, ktorý ju nakopol ku zmene, bola až strašná zdravotná príhoda, ktorú považovala za infarkt. Nakoniec sa zistilo, že išlo iba o veľmi silnú alergickú reakciu, no Michaela sa natoľko zľakla, že sa rozhodla okamžite zmeniť svoju nezdravú životosprávu.

"Bála som sa o svoj život. Mala som strach, že zomriem mladá a že nikdy nezažijem radosť z naozajstného života,“ povedala Michaela, ktorej sa podarilo nad obezitou zvíťaziť.

Uvedomila si, že túži žiť

Na začiatku podstúpila bandáž žalúdka, postupne začala cvičiť a kompletne zmenila svoj jedálniček.

Michaela teraz cvičí každý deň, kombinuje kardio a vzpieranie, chodí veľa pešo aj na turistiku. Stravuje sa výhradne doma a pripravuje si zdravé a výživné jedlá s vysokým obsahom bielkovín. Všetky tieto zmeny jej pomohli dosiahnuť skvelý výsledok, dnes váži len 68 kíl!

Michaela Miller Zdroj: Profimedia

Kedysi obézna a nešťastná žena je dnes aktívna fit kráska, ktorá si konečne vychutnáva život naplno. Našla si priateľa, ktorý ju vo všetkom podporuje a nesmierne šťastný je určite aj jej otec, ktorý už neveril, že sa raz do takejto premeny pustí.

Klobúk dole, vyzerá fantasticky!

Michaela Miller Zdroj: Profimedia
Michaela Miller Zdroj: Profimedia

 

Zdroj: au.lifestyle.yahoo.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
09:45 Prvé oddelenie
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido I.
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor