Lucie Bílá porušila svoju zásadu a ukázala sa v plavkách: Takto ju zvečnil priateľ Radek

Lucie Bílá porušila svoju zásadu a ukázala sa v plavkách: Takto ju zvečnil priateľ Radek Zdroj: Profimedia
Lucka pri mladom priateľovi doslova žiari a vidieť, že je skutočne šťastná. Svojich fanúšikov najnovšie potešila sexi záberom, na ktorom vyzerá fantasticky!

Pri pohľade na niekoľkonásobnú českú slávicu by snáď nikto z nás netipoval, že má už 53 rokov. Láska s ňou robí divy a je vidieť, že je spokojná a šťastná.

Podstúpila Lucka Bílá nejaký skrášľovací zákrok?

Lucka bola v mladosti poriadna dračica a vedela sa odviazať aj v móde. Posledné roky sme ju však mohli vidieť skôr v decentnejších outfitoch a to dokonca aj na koncertoch.

Odkedy sa Lucka dala opäť dokopy so svojim partnerom Radkem Filipim, vyzerá stále lepšie a mladšie. To, že láska je najúčinnejší skrášľovací prostriedok u nej platí snáď dvojnásobne!

Sexi záber v plavkách

Momentálne si Lucie užíva dovolenku s mladším priateľom v Chorvátsku a fanúšikov prekvapila aj potešila zvodnou fotografiou v čiernych rafinovaných plavkách.

“Týmto porušujem svoju zásadu, v plavkách nikdy a nikam,” napísala k záberu, pod ktorým pribúda množstvo pozitívnych komentárov.

Myslíme si, že sa môže v plavkách fotiť pokojne aj každý deň. Takúto postavičku by jej mohli závidieť aj o polovicu mladšie ženy. Vyzerá fantasticky, súhlasíte?

TV Program

20:35 INKOGNITO
21:50 INKOGNITO
23:00 Myšlienky vraha IV.
20:15 Plán úteku 2
22:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
22:20 V divočine s Bearom Gryllsom
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35 Sam a Max
22:00 Jahôdka a jej kamaráti II.
20:15 Pohanský král
22:15 Alibi na klíč
23:55 Všechny prachy světa