Lucie Bílá porušila svoju zásadu a ukázala sa v plavkách: Takto ju zvečnil priateľ Radek

Lucie Bílá porušila svoju zásadu a ukázala sa v plavkách: Takto ju zvečnil priateľ Radek Zdroj: Profimedia
Lucka pri mladom priateľovi doslova žiari a vidieť, že je skutočne šťastná. Svojich fanúšikov najnovšie potešila sexi záberom, na ktorom vyzerá fantasticky!

Pri pohľade na niekoľkonásobnú českú slávicu by snáď nikto z nás netipoval, že má už 53 rokov. Láska s ňou robí divy a je vidieť, že je spokojná a šťastná.

Podstúpila Lucka Bílá nejaký skrášľovací zákrok?

Lucka bola v mladosti poriadna dračica a vedela sa odviazať aj v móde. Posledné roky sme ju však mohli vidieť skôr v decentnejších outfitoch a to dokonca aj na koncertoch.

Odkedy sa Lucka dala opäť dokopy so svojim partnerom Radkem Filipim, vyzerá stále lepšie a mladšie. To, že láska je najúčinnejší skrášľovací prostriedok u nej platí snáď dvojnásobne!

Sexi záber v plavkách

Momentálne si Lucie užíva dovolenku s mladším priateľom v Chorvátsku a fanúšikov prekvapila aj potešila zvodnou fotografiou v čiernych rafinovaných plavkách.

“Týmto porušujem svoju zásadu, v plavkách nikdy a nikam,” napísala k záberu, pod ktorým pribúda množstvo pozitívnych komentárov.

Myslíme si, že sa môže v plavkách fotiť pokojne aj každý deň. Takúto postavičku by jej mohli závidieť aj o polovicu mladšie ženy. Vyzerá fantasticky, súhlasíte?

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

06:35 Noviny TV JOJ
07:25 Labková patrola
07:55 Káčerovo
06:40 Súdna sieň
07:50 NOVÁ ZÁHRADA
09:05 NA CHALUPE
06:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
07:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
09:10 Áno, šéfe! USA V.
07:20 Požiarnik Sam IX.
07:30 Kúzlovanie
07:40 Rapotáčik
06:30 Vévodkyně
08:30 Modrý slon
09:55 Pomáda: Živě