Lucie Bílá porušila svoju zásadu a ukázala sa v plavkách: Takto ju zvečnil priateľ Radek

Lucie Bílá porušila svoju zásadu a ukázala sa v plavkách: Takto ju zvečnil priateľ Radek Zdroj: Profimedia
Lucka pri mladom priateľovi doslova žiari a vidieť, že je skutočne šťastná. Svojich fanúšikov najnovšie potešila sexi záberom, na ktorom vyzerá fantasticky!

Pri pohľade na niekoľkonásobnú českú slávicu by snáď nikto z nás netipoval, že má už 53 rokov. Láska s ňou robí divy a je vidieť, že je spokojná a šťastná.

Podstúpila Lucka Bílá nejaký skrášľovací zákrok?

Lucka bola v mladosti poriadna dračica a vedela sa odviazať aj v móde. Posledné roky sme ju však mohli vidieť skôr v decentnejších outfitoch a to dokonca aj na koncertoch.

Odkedy sa Lucka dala opäť dokopy so svojim partnerom Radkem Filipim, vyzerá stále lepšie a mladšie. To, že láska je najúčinnejší skrášľovací prostriedok u nej platí snáď dvojnásobne!

Sexi záber v plavkách

Momentálne si Lucie užíva dovolenku s mladším priateľom v Chorvátsku a fanúšikov prekvapila aj potešila zvodnou fotografiou v čiernych rafinovaných plavkách.

“Týmto porušujem svoju zásadu, v plavkách nikdy a nikam,” napísala k záberu, pod ktorým pribúda množstvo pozitívnych komentárov.

Myslíme si, že sa môže v plavkách fotiť pokojne aj každý deň. Takúto postavičku by jej mohli závidieť aj o polovicu mladšie ženy. Vyzerá fantasticky, súhlasíte?

TV Program

17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
17:25 Kosti X.
18:25 Kosti X.
19:30 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
16:55 Kosti IX.
17:55 Súdna sieň
19:00 Súdna sieň
17:35 Strážca vesmíru Roger
17:50 Rapotáčik 2
18:00 Máša a medveď III.
16:55 Všechno, co si přeje
18:35 Holka k sežrání
20:15 Za zavřenými dveřmi