O outsidera s nadváhou sa dnes ženy trhajú: TOP premena, z ktorej padnete na zadok

O outsidera s nadváhou sa dnes ženy trhajú: TOP premena, z ktorej padnete na zadok Zdroj: Instagram/grantsanders
Ešte pred pár mesiacmi bol obyčajný tučko, ktorého by ste si ani nevšimli. Pustil sa do chudnutia a dnes je na nepoznanie. V jeho náručí by teraz chcela skončiť nejedna žena!

Kilá navyše a komplexy z postavy riešia síce častejšie ženy, ale nadváhou trpí aj rovnako veľké množstvo mužov. Prečítajte si príbeh jedného z nich, ktorý sa pustil do chudnutia a dnes je z neho úplne iný človek!

Ako sa podarilo schudnúť Jankovi Mečiarovi?

Neuveriteľná premena!

Čím bol Grant Sanders starší, tým sa naňho kilá lepili viac. Nadváha  mu nakoniec zabránila hrávať aj milovaný baseball, začal trpieť depresiami a prišiel aj o priateľku.

Hoci bol Grant v ťažkej situácii, dokázal sa nakopnúť a rozhodol sa, že konečne sa prestane vyhovárať a pustí sa do chudnutia.

S novým jedálničkom a životosprávou mu pomáhala aj rodina, u ktorej mal veľkú podporu. Postupne si pridával aj stále viac pohybu a podarilo sa mu schudnúť chválihodných 40 kilogramov!

View this post on Instagram

⚠️Sorry for the short story⚠️ This past weekend was 9 years since I decided to make a lifestyle change. Knew I wanted to post a transformation picture in hopes that it will motivate others to live a healthier, more active lifestyle. I’ve never had a trainer nor a personal nutritionist. I’ve educated myself by reading books, listening to podcasts, and watching YouTubers that know more than I do. When I showed this picture to my sister, she took a long hard look at it then said “Grant, I wish you were still fat.” Confused I asked “why” she then replies with “You were much nicer and I didn’t have to worry about you getting anyone pregnant...” Am I suppose to take that as a compliment or an insult?

A post shared by Grant Sanders (@grantsanders) on

„Moja transformácia duševného zdravia bola rovnako drastická ako moja fyzická, a to je to, čo považujem za hlavný kľúč k trvalej zmene.

Ak chcete zmeniť svoj životný štýl, musíte to urobiť pre seba, nie pre niekoho iného. Ak motivácia nepochádza zvnútra, nebude trvalá. Keď odstránite alebo potlačíte mentálne prekážky strachu a výhovoriek, uvedomíte si, že váš potenciál je neobmedzený.

Nehovorte, že to urobíte budúci týždeň, budúci mesiac alebo budúci rok. Musíte začať hneď, ako príde ten správny moment,“ radí sexi muž ľuďom, ktorí sa tiež snažia schudnúť a zároveň apeluje na rodičov, aby deťom vštepovali zdravé návyky, pretože iba tak ich ochránia pred obezitou a chorobami s ňou spojenými.

Grant si vypracoval telo pevná ako skala, nechal si narásť dlhé vlasy a s novým imidžom vyzerá ako úplne nový človek. Na Instagrame má veľké množstvo obdivovateľov, pravidelne dostáva ponuky na rande a tipujeme, že ho čoskoro osloví aj nejaká reklamná alebo modelingová agentúra.

Klobúk dole! Naozaj fantastické, čo dokázal!

https://www.instagram.com/p/Bvhy8A0n9LU/

https://www.instagram.com/p/Bpk6HsMnfHQ/

Zdroj: lovewhatmatters.com, prozeny.blesk.cz

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
12:40 TOP STAR
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
12:55 Simpsonovci IX.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
11:10 Medzi nami zvieratkami
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Bob staviteľ XV. - XVIII.
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor
14:15 Lagerfeld - důvěrné