O outsidera s nadváhou sa dnes ženy trhajú: TOP premena, z ktorej padnete na zadok

O outsidera s nadváhou sa dnes ženy trhajú: TOP premena, z ktorej padnete na zadok Zdroj: Instagram/grantsanders
Ešte pred pár mesiacmi bol obyčajný tučko, ktorého by ste si ani nevšimli. Pustil sa do chudnutia a dnes je na nepoznanie. V jeho náručí by teraz chcela skončiť nejedna žena!

Kilá navyše a komplexy z postavy riešia síce častejšie ženy, ale nadváhou trpí aj rovnako veľké množstvo mužov. Prečítajte si príbeh jedného z nich, ktorý sa pustil do chudnutia a dnes je z neho úplne iný človek!

Ako sa podarilo schudnúť Jankovi Mečiarovi?

Neuveriteľná premena!

Čím bol Grant Sanders starší, tým sa naňho kilá lepili viac. Nadváha  mu nakoniec zabránila hrávať aj milovaný baseball, začal trpieť depresiami a prišiel aj o priateľku.

Hoci bol Grant v ťažkej situácii, dokázal sa nakopnúť a rozhodol sa, že konečne sa prestane vyhovárať a pustí sa do chudnutia.

S novým jedálničkom a životosprávou mu pomáhala aj rodina, u ktorej mal veľkú podporu. Postupne si pridával aj stále viac pohybu a podarilo sa mu schudnúť chválihodných 40 kilogramov!

View this post on Instagram

⚠️Sorry for the short story⚠️ This past weekend was 9 years since I decided to make a lifestyle change. Knew I wanted to post a transformation picture in hopes that it will motivate others to live a healthier, more active lifestyle. I’ve never had a trainer nor a personal nutritionist. I’ve educated myself by reading books, listening to podcasts, and watching YouTubers that know more than I do. When I showed this picture to my sister, she took a long hard look at it then said “Grant, I wish you were still fat.” Confused I asked “why” she then replies with “You were much nicer and I didn’t have to worry about you getting anyone pregnant...” Am I suppose to take that as a compliment or an insult?

A post shared by Grant Sanders (@grantsanders) on

„Moja transformácia duševného zdravia bola rovnako drastická ako moja fyzická, a to je to, čo považujem za hlavný kľúč k trvalej zmene.

Ak chcete zmeniť svoj životný štýl, musíte to urobiť pre seba, nie pre niekoho iného. Ak motivácia nepochádza zvnútra, nebude trvalá. Keď odstránite alebo potlačíte mentálne prekážky strachu a výhovoriek, uvedomíte si, že váš potenciál je neobmedzený.

Nehovorte, že to urobíte budúci týždeň, budúci mesiac alebo budúci rok. Musíte začať hneď, ako príde ten správny moment,“ radí sexi muž ľuďom, ktorí sa tiež snažia schudnúť a zároveň apeluje na rodičov, aby deťom vštepovali zdravé návyky, pretože iba tak ich ochránia pred obezitou a chorobami s ňou spojenými.

Grant si vypracoval telo pevná ako skala, nechal si narásť dlhé vlasy a s novým imidžom vyzerá ako úplne nový človek. Na Instagrame má veľké množstvo obdivovateľov, pravidelne dostáva ponuky na rande a tipujeme, že ho čoskoro osloví aj nejaká reklamná alebo modelingová agentúra.

Klobúk dole! Naozaj fantastické, čo dokázal!

View this post on Instagram

Every #transformation post I’ve shared has been of me at my heaviest next to where I am at the moment. I get a lot of questions asking “so… it took you 11 years to lose all the weight?” I would still be Scuba Fat Grant on the left if that were true, but it’s obviously not the case. I lost 80 plus pounds in the first year I decided to change my lifestyle. I’ve said it before but your mental state is the most important thing in your transformation. It’s scary to start and be put in uncomfortable situations. I’VE BEEN THERE. But if you do it enough times, you’ll create habits, and a healthier and happier lifestyle will become second nature quicker than you may think. It just takes consistency, time, and constant adjustments to see the changes you want. Here’s a breakdown of my habits from the three phases above. •2007: Drinking 64ozs of Dr Pepper a day, ate anything and everything, lifted only heavy weights and cardio... What was that?! 🤪. •2010: Drastically under eating, wouldn’t go out to eat with friends because I didn’t have the knowledge of what to order, scared of indulging in the occasional treat because I thought I would get fat again. Workouts consisted of loads and loads of cardio with high reps low weight. •2018: Making conscious decisions of what I am eating depending on what activity I am about to do or what I have just done. Making sure I eat enough protein, and having “earned” meals frequently. Workouts consist of moderate to heavy weights with cardio 3-5 times a week.

A post shared by Grant Sanders (@grantsanders) on

Zdroj: lovewhatmatters.com, prozeny.blesk.cz

TV Program

17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
17:10 Kto nájde priateľa, nájde poklad
19:30 ŽREBOVANIE
19:35 TIPOS INFO
17:50 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
20:10 Skutočný génius
17:50 Rapotáčik 2
18:00 Máša a medveď III.
18:10 Požiarnik Sam X.
15:50 Valerian a město tisíce planet
18:15 Slepý
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Suburbicon: Temné předměstí