Krásna plus-size modelka si nevie nájsť chlapa: Keď odhalí svoje telo, každý utečie

Krásna plus-size modelka si nevie nájsť chlapa: Keď odhalí svoje telo, každý utečie Zdroj: Instagram/ccokez
Na prvý pohľad vyzerá dokonalo. Príťažlivá mladá žena s postavou krv a mlieko sa mužom páči, ale len dovtedy, kým si nevšimnú jej „nedostatok.“

Chelsea Outram (23) z Manchestru je slobodnou mamičkou trojročnej dcérky a pracuje ako plus-size modelka. Ešte donedávna jej ani len vo sne nenapadlo, že by sa mohla živiť predvádzaním a fotením módy. Kvôli viditeľným stopám po tehotenstve je totiž najmä pre mužov doslova strašiakom.

Niektoré ženy majú aj po niekoľkých pôrodoch bezchybnú postavu a krásne ploché brušká, iným zostanú už po jednom dieťati stopy na celý život. To je prípad aj krásnej mamičky Chelsea, ktorá sa však rozhodla, že svoje poznačené brucho jednoducho nebude skrývať!

Toto som ja!

Chelsea má na svojom Instagrame vyše 60-tisíc fanúšikov a denne zverejňuje fotografie, ktorými chce podporovať aj iné ženy, najmä matky, aby prestali túžiť po falošnej dokonalosti a aby sa naučili milovať svoje telá aj s rôznymi nedostatkami.

https://www.instagram.com/p/Bs6WpG4lVMM/

Samozrejme, nie všetkým sa to páči a často na ňu útočia aj hejteri a neprajníci. „Píšu mi dokonca aj ženy, že toto nie je to, čo chcú chlapi vidieť,“ priznáva mladá mamička, ktorá je aj z tohto dôvodu stále single.

„Možno byť radšej sama, ako sa chorobne za každú cenu snažiť o dokonalosť,“ myslí si Chelsea. Neprestáva veriť, že sa nájde niekto, kto ju bude milovať takú, aká v skutočnosti je.

Keď mamičku s pár kilami navyše a s viditeľnými striami pozvali na kasting pre modelky, nechcela tam vôbec ísť. Nakoniec si ju vybrali a dnes fotí pre rôzne známe značky ako plus-size modelka, čo jej zdvihlo sebavedomie a ešte viac ju to utvrdilo v tom, že svoje telo nebude a nechce viac skrývať.

Palec hore za jej povzbudzujúce slová! Čo si o tom myslíte vy?

https://www.instagram.com/p/Bs8rTJYlelL/

View this post on Instagram

sooo i literally would have never have posted this picture this time last year, i was so caught up in looking "perfect" for the gram that i was loosing myself so much. Today i received a troll in my DM's, and for the majority of my day i was dwelling on everything they was saying and doubting myself, then i received these pictures back from my agency and i was like yasssssssssss, im so proud of myself for how far ive come with appreciating my body, i know its not the greatest body you will have seen on your timeline, but its my body and Amara's home. I picked myself back up and reflected on my journey, No one can make you feel great apart from yourself, no one can make you achieve greatness but yourself. No one can motivate you to go out and get everything you have dreamed of but yourself. so stop looking for excuses and love your self, once your mindset is in a good place and you appreciate your worth, you will achieve everything you set out to get and never let anyone take anything away from you. You struggle is what makes you, YOU 🙂

A post shared by 𝗖𝗢𝗖𝗢. (@ccokez) on

View this post on Instagram

El viejo. 🔓

A post shared by 𝗖𝗢𝗖𝗢. (@ccokez) on

Zdroj: Instagram, thesun.co.uk

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:25 Kosti X.
19:30 ŽREBOVANIE
19:30 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
17:55 Súdna sieň
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha II.
18:45 Viking Vicky
19:00 Ruby z dúhy I.
19:15 Pat a Mat
18:35 Holka k sežrání
20:15 Za zavřenými dveřmi
22:10 Pád Bílého domu