Test osobnosti: Ktorý strom je vám najbližší a čo o vás hovorí?

Test osobnosti: Ktorý strom je vám najbližší a čo o vás hovorí? Zdroj: dazzling.news
Stromy nás upokojujú, relaxujeme v ich spoločnosti, sprevádzajú nás celý život. Vyberiete si rozkvitnutú Sakuru, alebo vám je bližší skôr silný kmeň?

Ešte raz sa dobre pozrite na obrázky so stromami a vyberte si ten, ktorý je vám na pohľad najbližší. Váš výber prezradí o vašej osobnosti zaujímavé veci.

Zdroj: dazzling.news

1. Milujúci a odpúšťajúci

Ste láskavý a morálny človek. Zameriavate sa na sebarozvoj, ste progresívny a vaše štandardy sú veľmi vysoké. Pracujete tvrdo, pretože chcete, aby bol svet lepším miestom. Vaša láska je bezpodmienečná až do chvíle, kedy vám niekto ubližuje, ale aj tak ste pripravený odpustiť. Bohužiaľ, veľa ľudí to neocení.

2. Zábavný a pozitívne naladený

Ste zábavný a lojálny typ. Ostatní ľudia k vám majú dôveru a vy sami vynakladáte mnoho úsilia, by ste sa o nich postarali. Ste inteligentný, pozitívny a váš životný príbeh je často inšpiráciou pre ostatných.

3. Inteligentný a introvertný

Ste veľmi inteligentný a ceníte si vzdelanie. Vaše okolie považuje vaše názory za zaujímavé, ale vy ste veľmi introvertný. S ostatnými vás spájajú hlavne spoločné záujmy. Veľa času trávite filozofovaním a úvahami o zmysle života. Riadite sa tým, čo považujete za správne.

4. Hĺbavý a samotársky

Ste mudrc a filozof, pripadáte si iný, ako ostatní. Neriadite sa emóciami a inštinktami, ale múdrosti dosahujete za cenu mnohých citových zranení. Máte umelecké vlohy, ale nie je pre vás ľahké prinútiť okolie, aby vás rešpektovalo. Ste veľmi citlivý a váš život je rozdelený medzi svetlo a temnotu.

5. Sebavedomý a zásadový

Ste veľmi sebavedomý a máte radi  veci pod kontrolou. Vždy robíte to, čo považujete za správne, bez ohľadu na to, čo si myslia ostatní. Ste silná a nezávislá osoba, poznáte svoje ciele, a vysoko si ceníte úprimnosť. Považujete sa za dostatočne silných, aby ste ju zniesli.

6. Milý a citlivý

Ste milý a citlivý človek, prejavujete empatiu svojmu okoliu a ľudia vás majú radi. Vaši priatelia od vás čakajú pomoc, cítia sa s vami príjemne a v bezpečí. Chcete sa stále zlepšovať, byť priateľský a jedinečný. Láska je vaša prirodzenosť, dokážete mať radi dokonca aj ľudí, čo sa k vám nesprávajú dobre.

7. Spokojný a usporiadaný

Ste priateľský, ale neradi na seba upozorňujete. Svojmu okoliu prejavujete toleranciu, ste výborný poslucháč a nemáte tendenciu ľudí súdiť. Zaujíma vás každý životný príbeh. Viete sa prispôsobiť novým udalostiam a ľuďom. Váš život je spokojný a usporiadaný.

8. Silný a slobodný

Ste dynamický a nápadný typ. Máte veľký zmysel pre humor, ste silný a slobodný. Máte radi ľudí prekvapovať a šokovať, radi sa vrhnete do každého dobrodružstva. Milujete nové veci a keď sa pre niečo nadchnete, venujete sa tomu náruživo a na sto percent.

Zdroj: prozeny.blesk.cz, dazzling.news

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:50 Kosti IX.
14:50 POLICAJTI V AKCII
15:55 POLICAJTI V AKCII
13:55 Panelák
14:55 Simpsonovci VII.
15:25 Simpsonovci VII.
14:00 JAG V.
15:00 Dr. House VIII.
16:00 Vraždy v Midsomeri XI.
14:15 Robošváb II.
14:40 Sherm a jeho mikróby
14:55 Ferdo Mravec
13:50 Náhradní plán
15:25 Domácnost naruby
17:05 O(d)puštění