Kate Middleton opäť zažiarila v bežnej konfekcii: TIETO šaty sa beznádejne vypredali

Kate Middleton opäť zažiarila v bežnej konfekcii: TIETO šaty sa beznádejne vypredali Zdroj: Profimedia
Vojvodkyňa z Cambridge znovu potvrdila, že je právom označovaná za módnu ikonu. Ženy z celého sveta milujú jej štýl a tiež to, že veľmi rada nosí aj neznačkové a bežne dostupné kúsky.

Hoci má svojich obľúbených návrhárov, od ktorých má niekoľko nadčasových šiat, už niekoľkokrát ohúrila práve oblečením z dostupných módnych reťazcov. Naposledy zažiarila v týchto bledomodrých šatách, po ktorých sa len tak zaprášilo.

Takmer každý kúsok, špeciálne však tie, ktoré si kúpila v bežných obchodoch, sa behom krátkej chvíle vypredá. Presne to sa stalo aj so svetlo modrými šatami, ktoré si obliekla pri slávnostnom uvedení svojho nového projektu s názvom Royal Foundation Centre for Early Childhood.

;

Jednoduché a pritom zaujímavo strihané šaty pochádzajú od známej britskej značky LK Bennett a Kate dokonalo zvýraznili štíhlu postavu. K šatám zvolila obľúbené semišové lodičky na podpätku telovej farby značky Gianvito a outfit doplnila ešte zlatými retiazkami a náušnicami s diamantmi a zafírom, ktoré patrili princeznej Diane a dostala ich ako dar od Williama.

Kate Middleton Zdroj: Profimedia

Usmiata a vždy tip top upravená Kate zaujala ešte jedným doplnkom, a to výrazným pestrofarebným dáždnikom, keďže sa presúvala v daždi. Musíme uznať, že vyzerá stále lepšie a lepšie, súhlasíte? Páčia sa vám jej šaty?

Zdroj: yahoo.com, Instagram

TV Program

08:30 Prestreté
09:30 Súdna sieň
10:15 Policajti v akcii
08:30 Česko Slovensko má talent
10:15 Simpsonovci XIV.
10:45 Simpsonovci XIV.
08:40 Slnečná
10:30 Bez servítky
11:55 Nákupné maniačky
08:55 Ovečka Shaun I.
09:05 Ocko hrdina
09:10 Rapotáčik
07:25 Králové hor
09:15 Můj kámoš špión
11:05 Cirkus