Perly by mala vlastniť každá žena: Sú symbolom krásy, elegancie a ženskosti!

Perly by mala vlastniť každá žena: Sú symbolom krásy, elegancie a ženskosti! Zdroj: Niki Bankovich
Perly boli obľúbeným šperkom Coco Chanel, ktorá inšpirovala ostatné ženy a tento doplnok si jednoducho zamilovali. Stylistka Katarína Bajusová vám ukáže svoju predstavu o tom, ako ich kombinovať.

Vďaka progresu v módnych trendoch dnes už perly nemusíme nosiť len s čiernymi koktejlkami, ako to bolo zaužívané kedysi. Dnes sa môžeme s týmto unikátnym šperkom „vyhrať“ a kombinovať ho napríklad s denimom alebo tričkom či šatami s potlačou. A s čím ich najradšej nosí stylistka Katarína Bajusová? Pozrite sa!

Perly sú jedinečným doplnkom

Tento unikátny šperk sa mi automaticky spája s Coco Chanel a jej jedinečným ultra ženským štýlom. Ako raz sama povedala: „Žena potrebuje závoj perál.“ A mala pravdu.

Zdroj: Niki Bankovich

Perly už dávno nie sú vyslovene príležitostným či večerným doplnkom, veľmi jednoducho ich skombinujete takmer k akémukoľvek outfitu na bežný deň. Okrem toho, pri nosení tohto jedinečného doplnku je úplne jedno, či máte osemnásť alebo päťdesiat rokov.

Zdroj: Niki Bankovich

Ja som volila viacradové perly, resp. viac vrstiev perál, pre výraznejší efekt. Priznám sa, že perly obľubujem všeobecne, no najčastejšie siahnem po klasike v podobe bielej či béžovej perlete, inokedy zas po kombinácii so striebrom či zlatom. K perlovému náhrdelníku nepochybne patria malé perlové náušnice, ktoré jemne doplnili zvyšok outfitu.

Zdroj: Niki Bankovich

S vínovou farbou overalu som sa veľmi rýchlo naladila na jesennú vlnu a celkový look oživila obľúbenou kožušinovou vestou a výrazným klobúkom, do ktorého som sa túto sezónu jednoducho zamilovala.

Zdroj: Niki Bankovich

Dlhé semišové čižmy kombinujem takmer ku všetkému, sú veľmi praktické, opticky predĺžia postavu a sú jednoducho stále trendy. Clutch kabelka do ruky, rafinované vlny, výrazný rúž na pery a už len odvážne vykročiť do nového, verím, že neupršaného jesenného dňa.

Zdroj: Niki Bankovich

Ešte stále nemáte tento nadčasový módny doplnok, ktorý píše legendy? Perly v podobe náhrdelníku, náramku, či náušníc nesmú chýbať v šperkovnici žiadnej nákupnej maniačky a modernej ženy. Nepochybne sa stanú symbolom vašej krásy, elegancie a tej pravej ženskosti.  

MUAH: Rea Polakovič

Viac inšpirácie nájdete na facebookovej stránke Katarina Bajusova - Fashion Stylist.

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:05 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:50 Prvé oddelenie II.
05:00 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:00 Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
06:45 Zrodila se Astrid
08:55 Psí veličenstvo