Chýbala jej modelka na predaj oblečenia, využila manžela: Z toho puknete od smiechu

Chýbala jej modelka na predaj oblečenia, využila manžela: Z toho puknete od smiechu Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Zo sérii fotografií tejto vynaliezavej podnikateľky sa stal okamžite hit a zabáva ľudí po celom svete. Pozrite sa, čo vymyslela, aby predala tovar!

Rovnako, ako u nás, tak aj inde vo svete sa musia podnikatelia kvôli pandémii koronavírusu poriadne obracať, aby sa uživili. Aj väčšina obchodov s oblečením bola nútená presunúť sa do online priestoru a predajcovia robia všetko možné, aby sa ich tovar dobre predával aspoň takto.

​Majiteľka butiku Jocelyn May Jazareno Caday sa s aktuálnou situáciou vysporiadala naozaj originálne. Keď dostala nový tovar, rozmýšľala, ako ho ponúknuť na internete klientkám tak, aby ich čo najviac zaujal, píše denník Metro.

Keď jej manžel zaspal, dostala skvelý nápad! Jednotlivé kúsky oblečenia na ňom  jednoducho nastajlovala, nafotila a zavesila na svoju stránku. Nič netušiaci spiaci manžel sa tak stal modelom a ani nevedel, že mal na sebe dámske oblečenie vrátane šiat a sukní.

“Chýba vám modelka? Nevadí. Snaha je kľúčom k úspechu. Takto vyzerá nový trend predávania!” napísala k fotografiám, z ktorých sa stal okamžite hit. Šikovnej podnikateľke sa naozaj podarilo zaujať. Vďaka netradičnej “modelke” si oblečenie všimol každý a všetky kúsky sa rýchlo vypredali!

Čo poviete na tento vtipný nápad vy?

Zdroj: metro.co.uk, Facebook

TV Program

21:30 S pravdou von
23:00 Semafor
23:50 Modrý kód
20:30 Ten dvanásty
23:30 Na hrane
01:25 Simpsonovci I.
21:00 Dr. House VIII.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 Kosti II.
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
22:15 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:15 Gagarin
22:15 Vlk z Wall Street
01:05 Safe