Obyčajným ženám dodal iskru a sebavedomie: TOP premeny šikovného stylistu vás ohromia

Obyčajným ženám dodal iskru a sebavedomie: TOP premeny šikovného stylistu vás ohromia Zdroj: Instagram/Madi Bekdair
Každá jedna žena môže vyzerať krajšie a príťažlivejšie a niekedy k tomu naozaj veľa netreba, tieto neuveriteľné premeny vás o tom presvedčia!

Niektoré ženy majú sebavedomia na rozdávanie, iným naopak chýba a neveria si. Nezáleží na tom, koľko máte rokov, a či ste super štíhle alebo bacuľky. Každá jedna má v sebe niečo, čo ju robí zaujímavou a výnimočnou, stačí to len nájsť a vyzdvihnúť!

​Stylista Madi Bekdair z Kazachstanu je mimoriadne vyhľadávaný, pretože dokáže pomôcť každej jednej žene. Vo svojom salóne ponúka špeciálny komplexný balíček “Cardinal Transformation,” v ktorom ženám ale aj mužom zmení celkový imidž za jediný deň, píše magazín Bored Panda.

Madi má pri sebe tím odborníkov, s ktorými klientom pomôžu od poradenstva, zorganizovania šatníka až po nový účes, mejkap a celkový styling. Výsledkom je tak krásna, sebavedomá a šik dáma, ktorá zároveň vie, akým štýlom sa má uberať, aby vyzerala takto dobre stále. Stylista pomáha rovnako aj mužom, tých má však medzi klientmi podstatne menej.

“Pracujem v tejto oblasti už 18 rokov, posledných 12 rokov aj učím,” dodal šikovný stylista, ktorého teší, že je o jeho služby stále taký veľký záujem. Pozrite sa na niekoľko z jeho vydarených premien.

Zdroj: boredpanda.com, Instagram

TV Program

21:30 S pravdou von
23:00 Semafor
23:50 Modrý kód
20:30 Ten dvanásty
23:30 Na hrane
01:25 Simpsonovci I.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 Kosti II.
23:50 Klamári I.
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
22:15 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:15 Gagarin
22:15 Vlk z Wall Street
01:05 Safe