Štýlová ikona alebo strašiak do maku? Outfit slávnej speváčky rozdelil fanúšičky módy

Štýlová ikona alebo strašiak do maku? Outfit slávnej speváčky rozdelil fanúšičky módy Zdroj: Profimedia
V posledných rokoch sa spevácka legenda zaradila aj medzi štýlové módne ikony, ktorá inšpiruje aj o polovicu mladšie ženy. Jedni ju obdivujú, podľa iných sem tam poriadne prestrelí.

Pred štyrmi rokmi prišla o svoju životnú lásku, nedávno sa musela rozlúčiť aj so svojou milovanou mamou. Napriek ťažkým životným skúškam Celine Dion na hudbu nezanevrela, práve naopak. S novým albumom odštartovala aj veľké svetové turné.

Celine Dion už niekoľkokrát potvrdila, že sa nebojí ani poriadne odvážnych kúskov!

Okrem toho, že sa Celine Dion musela vysporiadať s niekoľkými ťažkými životnými ranami, pravidelne bola na pretrase aj kvôli svojej extrémne štíhlej postave. Vyzerá to tak, že speváčka chytila druhý dych a práve hudbou prekonáva všetky problémy.

Celine pravidelne dokazuje, že je jej móda blízka a nebojí sa ani poriadne výrazných až extravagantných outfitov. Niekoľko takých predviedla aj naposledy v New Yorku, konkrétne v tomto outfite žiarila už z diaľky.

Čo poviete, svedčí jej tento veselý značkový outfit, alebo sa prikloníte k názoru, že to s farbami a kombináciami materiálov a vzorov prehnala? 

celine dion Zdroj: Profimedia

Najslávnejšiu kanadskú speváčku môžete v rámci Courage World Tour vidieť napríklad aj v Prahe, kde 21. mája vystúpi po dlhých dvanástich rokoch.

Zdroj: Daily Mail

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Fórky, vtipky XXVIII.
05:40 Kutyil s.r.o.
06:20 Nevinní
07:30 Panelák VII.
05:40 Prvé oddelenie II.
06:00 Prvé oddelenie
06:40 Kutyil s.r.o. II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:05 Zoolander No. 2
07:05 Skoro dospělá
08:50 Útěk ze Sibiře