Oblačno
27°
Bratislava
Daniel
21.7.2024
Žena chcela rýchlo zhodiť s injekciami na chudnutie: Už po dvoch dňoch ju čakalo PEKLO
Zdielať na

Žena chcela rýchlo zhodiť s injekciami na chudnutie: Už po dvoch dňoch ju čakalo PEKLO

Zdroj: Profimedia

Mladá mamička chcela ľahkým spôsobom schudnúť pár kíl, no dopadlo to katastrofálne. Krátko po prvej dávke takmer prišla o život a skončila s ťažkým stavom v nemocnici.

34-ročná Kerry Boland z Manchestru nemala veľkú nadváhu, ale práve začínala rozbiehať svoju firmu, čakali ju rôzne fotenia a chcela urobiť dojem na klientov. „Ako zamestnaná mama som si nemohla dovoliť chodiť do posilňovne,“ uviedla Kerry dôvod, pre ktorý sa rozhodla vyskúšať populárne injekcie na chudnutie, píše Daily Mail.

Kerry si zakúpila mesačnú kúru liekov na chudnutie od špecialistky na krásu, ktorá je zároveň registrovanou zdravotnou sestrou. Krátko po injekčnej aplikácii prvej dávky lieku, za ktorý dala za 150 libier, začala mať prvé problémy. Po dvoch dňoch skončila v nemocnici. Bola dehydrovaná, mala tiež veľké žalúdočné kŕče a lekári sa obávali, že môže mať poškodené orgány.

Lekári ju museli na niekoľko hodín pripojiť na infúziu. Bola tak silne dehydrovaná, že z nej údajne netiekla ani krv. Mladá žena nakoniec bola šťastná, že túto hrôzu vôbec prežila a dnes pred pochybnými liekmi na chudnutie varuje aj ostatných.  

Populárny liek, ktorý jej bol aplikovaný a k jeho užívaniu sa kvôli chudnutiu priznali aj mnohé celebrity, sa bežne využíva na liečbu cukrovky. Keď sa však zistilo, že dokáže tiež potláčať chuť do jedla, začali ho ľudia vo veľkom využívať najmä na rýchle chudnutie. Toto je len jeden z príkladov, ktorý dokazuje, že toto rozhodne nie je zdravý spôsob, ako sa zbaviť kíl navyše.   

Súvisiace články

Najčítanejšie