Ako po sviatkoch očistiť svoju pečeň? Tento najúčinnejší nápoj ešte nič neprekonalo!

Ako po sviatkoch očistiť svoju pečeň? Tento najúčinnejší nápoj ešte nič neprekonalo! Zdroj: Vika Aleksandrova/Unsplash
Ak sa po sviatkoch chystáte na detox a očistu svojho tela od toxínov, stavte práve na tento jednoduchý nápoj. Neuveríte, čo s vašim telom dokáže! A to všetko iba za pár dní.

Dopriali ste si počas Veľkej noci koláče, údené aj majonézový šalát? Ak áno, vaše trávenie a pečeň dostali poriadne zabrať! Vedeli ste, že ak chcete telo očistiť od toxínov a pritom sa zbaviť aj pár kíl, mali by ste začať pri očiste vlastnej pečene?

Ak sa chystáte na poriadený jarný detox, možno vás zaujme názor odborníka...

Ak je pečeň preťažená a nestíha čistiť krv, toxíny v nej ostávajú. Človek sa cíti slabo, unavene, podráždene a hoci sa všemožne snaží chudnúť, nič nepomáha. Ak chcete svojej pečeni pomôcť, vsaďte na top detox nápoj, ktorý zatiaľ ešte nič neprekonalo. Už po pár dňoch sa budete cítiť ako znovuzrodení!

Ingrediencie:

  • 3 citróny
  • 1 plný pohár petržlenovej vňate
  • 5 stoniek zeleru
  • 6 pohárov vody

Postup:

Citróny ošúpte a spolu s ostatnými ingredienciami, okrem vody, rozmixujte v mixéri. Potom pridajte vodu a dobre premiešajte. Hotový nápoj uchovajte v chladničke a spotrebujte ho do 24 hodín. 

Zdroj: Pixabay.com

Ako ho piť?

Dva poháre tohto detox nápoja pite trikrát denne a to na prázdny žalúdok. Po troch dňoch si dajte prestávku a týždeň tento nápoj nepite. Po prestávke celý trojdňový proces zopakujte! Dôležité je, aby ste sa aj zdravšie stravovali. Z jedálnička by ste mali vylúčiť mäso, mliečne výrobky, cukor a alkohol. 

Zdroj: pinterest

TV Program

12:50 Nové bývanie
13:50 Na chalupe
14:50 Prestreté
12:50 Profesionáli VIII.
13:40 Simpsonovci XXVI.
14:10 Simpsonovci XXVI.
13:05 Kosti X.
14:05 9-1-1: Texas
15:00 Hawaii 5.0 IX.
13:00 Ruby z dúhy II.
13:30 Viking Vicky
13:40 Viking Vicky
11:30 Síla naděje
13:20 Můj šálek kávy
15:05 Za zavřenými dveřmi