Nikola sa vyhladovala na 38 kilogramov: Jej šokujúce FOTKY majú pomôcť mladým dievčatám

Nikola sa vyhladovala na 38 kilogramov: Jej šokujúce FOTKY majú pomôcť mladým dievčatám Zdroj: facebook/PalakovaNikola
Nikola mala našliapnuté na kariéru speváčky, ktorú jej však prekazila choroba. V jedenástich rokoch začala držať rôzne diéty a nekontrolovateľné chudnutie prerástlo do anorexie...

Nikola mala len 11 rokov, kedy si čoraz viac začala všímať to, ako vyzerá. Hoci nikdy nebola tučná, začala držať diéty. Jedla čoraz menej a ručička na jej váhe išla dole a ľudia z jej okolia ju začali chváliť, ako dobre vyzerá. 

Čo prezradila dcéra Zuzany Vačkovej na svoju známu mamu? Tak toto vás rozosmeje!

​Talentovaná speváčka si nevšimla, že jej nevinné diéty sa zmenili na hladovku. Keď mala 16 rokov, denne prijímala iba 200 kalórii denne. Hoci chcela, nedokázala viacej zjesť. Vyhladovala sa na 38 kilogramov! Sama priznala, že si všade musela so sebou nosiť vankúš, aby sa jej trčiace kosti nezarývali do stoličky. 

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

Hoci jej rodičia aj priatelia dohovárali, aby začala jesť a priberať, Nikole trvalo príliš dlho, aby si uvedomila, že je anorektička. Dostala sa do nemocnice, kde ju lekári varovali - ak nezačne jesť, zomrie. To bol aj moment, kedy si uvedomila, že potrebuje pomoc, aby sa opäť dala dokopy. S rodičmi sa rozhodli, že opustia Česko a presťahujú sa do Anglicka, kde doteraz žijú. Nikola sa tu postupne dala dokopy a dnes je z nej spokojná a zdravo vyzerajúca mladá žena. Jej príbeh aj fotky majú pomôcť iným dievčatám, ktoré trpia anorexiou, aby sa nebáli a vyhľadali pomoc, kým nie je neskoro.

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:00 INKOGNITO
05:45 Krimi
06:05 Noviny TV JOJ
05:35 Prvé oddelenie II.
06:00 Súdna sieň
07:20 Prvé oddelenie
05:15 Súdna sieň
06:00 X Factor Veľká Británia XIV.
07:10 X Factor Veľká Británia XIV.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:15 Jobs
08:30 Příšerákovi
10:10 Bláznivé námluvy