Aj vás už pália ruky od dezinfekcie? Vieme, čo vám pomôže!

Aj vás už pália ruky od dezinfekcie? Vieme, čo vám pomôže! Zdroj: Profimedia
Máte zničené ruky od neustáleho čistenia? Nie ste jediní a rovnako sú na tom tisíce Slovákov, ktorí sa snažia seba a svoju rodinu ochrániť pred koronavírusom. Poradíme vám, čím si ruky natierať, aby vás prestali bolieť.

Časté umývanie rúk mydlom a čistenie rôznych povrchov dezinfekciou si už určite vypýtalo svoju daň aj na vašich rukách. Hoci počas umývania a dezinfekcie používate rukavice, zrejme to nestačí...

V piatok večer vám TV JOJ ponúkne bláznivú komédiu Fakjú, pán profesor, ktorá vás možno na chvíľu odpúta od aktuálnej situácie. 

​Základom je, aby ste ruky neustále natierali a natierali. Čím? Najlepšie je staviť na lanolín! Je to vlastne tuk získaný z ovčej vlny a dokáže hotové zázraky aj za jednu noc, keďže zabraňuje vysúšaniu pokožky. Navyše je hypoalergénny a prírodný. Čistý lanolín si dokáže poradiť aj s malými rankami na rukách, ktoré vznikli nadmerných vysušením. Ďalším super pomocníkom, ktorý dokáže expresne zabrať je obyčajná kalciová masť, ktorú kúpite v hociktorej lekárni. Je bez parfumov a pomáha regenerovať namáhanú kožu. 

Zdroj: Pixabay.com

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

15:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
17:30 NOVINY
18:00 PROSTŘENO
16:20 Simpsonovci IV.
16:50 Simpsonovci V.
17:20 Najlepšie svetové videá V.
15:45 Vražedné Miami II.
16:45 Presne takto o rok II. PREMIÉRA
17:50 Súdna sieň
16:20 Máša a medveď III.
16:35 Macko Uško
16:45 Okido II.
14:35 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
16:35 Zvuk dětské duše
18:20 Zoolander No. 2