Najväčšia premena roka: Známa Slovenka dokázala to, o čom mnohé ženy len snívajú

Najväčšia premena roka: Známa Slovenka dokázala to, o čom mnohé ženy len snívajú Zdroj: Instagram
Stačí, ak si porovnáte jej fotky zo začiatku roka s tými aktuálnymi a do očí vám okamžite udrie premena, ktorou prešla. Erika Barkolová je dnes o viac ako desať kíl ľahšia a pýši sa super postavičkou.

Mnohé ženy sú so svojimi postavami nespokojné a rady by u seba niečo zmenili. Je úplne jasné, že pre krajšiu figúru treba aj niečo urobiť. Všetky začiatky sú ťažké, no keď sa odhodláte a nevzdáte, výsledok vás rozhodne poteší!

Erika pred premenou

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Rovnako to bolo aj u Eriky, ktorá si jedného dňa povedala, že sa musí dostať do formy. Začala menej, pravidelnejšie a zdravšie jesť a samozrejme, viac sa hýbať. Keďže ani ona nepatrí medzi tých pár vyvolených žien, ktoré môžu zjesť hocičo a neodrazí sa to na ich váhe. Ako moderátorka priznala, zaťala sa, vydržala a výsledok ju veľmi teší. Za rok sa jej podarilo schudnúť viac ako 10 kilogramov a konečne môže opäť nosiť svoje staré oblečenie, ktoré jej desať rokov ležalo v skrini.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Erika totiž pred takmer desiatimi rokmi poriadne na sebe zamakala, vypracovala si super postavičku, a dokonca súťažila na fitnes súťažiach. Dnes je späť vo svojej najlepšej forme a my dúfame, že to moderátorke Topstaru aj dlho vydrží.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:00 Cestovanie v čase
05:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:50 Súdna sieň
05:00 Súdna sieň
05:50 Panelák
06:35 Profesionáli III.
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti II.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:30 O myšce a medvědovi
07:05 Kdybych měl křídla
08:45 Lásce v patách