Tieto 4 znamenia schudnú najľahšie: Patríte k nim?

Tieto 4 znamenia schudnú najľahšie: Patríte k nim? Zdroj: pixabay
Vyhovoriť sa, prečo sa vám nedarí schudnúť, sa dá naozaj na všetko možné. Dokonca aj na znamenie zverokruhu, keďže niektorým ľuďom sa naozaj oveľa ľahšie chudne!

Znamenie, v ktorom ste sa narodili, vás v mnohom ovplyvňuje. Dokonca aj keď ide o chudnutie, cvičenie a dodržanie rôznych diét. Ako je to možné?

S každým znamením sa totiž spájajú isté charakteristické vlastnosti, vďaka ktorým sa v istých situáciách správame tak alebo onak. A toto platí aj pri chudnutí. Kým niektoré znamenia si dokážu odoprieť, iné berú proces zhadzovania kíl svojsky a menej prísne. Ktorým znameniam sa teda najľahšie zhadzuje?

Zdroj: pixabay.com

​Vodnár

Od prírody je veľmi zvedavý, aj čo sa týka jedla. Rád skúša exotické pokrmy a taký fast food a čokolády ho vedia rýchlo nudiť. Chuť experimentovať platí aj pri diétach, takže dodržať nejakú novú, nie je žiadny problém.

Blíženci

Sú neposední, neustále na cestách alebo stále niečo robia. Aj preto sa na nich tuk akosi neukladá, keďže sú stále v pohybe. Väčšinou majú aj super metabolizmus, takže to, čo zjedia, dokážu aj rýchlo stráviť. Dokonca aj počas jedla neustále rozprávajú svoje príbehy, takže do seba aj tak dostanú len pár kúskov a už sú sýti.

Zdroj: unsplash.com

​Panna

Sú veľmi racionálne zmýšľajúci jedinci a počítanie kalórii pre nich nie je žiadny problém. Veľmi dobre vedia, čo si môžu dovoliť zjesť a koľko energie budú musieť vydať, ak zhrešia. Rovnako nenaletia rôznym diétnym trikom, pretože vedia, čo u nich funguje a ako najrýchlejšie schudnú.

Škorpión

Ak začnú s tou najprísnejšou diétou na svete a budú hladovať, nevadí im to a dodržia ju. Ideálnym športom pre nich je pilates alebo zumba. Ak ich nejaký šport začne naozaj baviť, naštudujú si o ňom všetko a o rok neskôr by ho pokojne mohli aj vyučovať.

Zdroj: bunte.de

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:00 Rodinné záležitosti
14:20 Súdna sieň
15:25 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
14:00 Kutyil s.r.o.
15:00 Hviezdna brána III.
16:00 Simpsonovci XXII.
13:05 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
14:05 Spravodlivosť v krvi IX.
15:00 Policajt z L.A.
13:40 Policajná hliadka
14:05 Robošváb IV.
14:30 Sherm a jeho mikróby
13:25 Náhradní plán
15:05 Útěk z polygamie
16:40 Zlatý holky