Pred pár rokmi si sama nezapla podprsenku: Dnes ju vďaka svalom prezývajú Hulk

Pred pár rokmi si sama nezapla podprsenku: Dnes ju vďaka svalom prezývajú Hulk Zdroj: facebook
Myslíte si, že ak ste odmalička žili s nadváhou, tak sa jej v dospelosti nezbavíte? Omyl! Lyss polovicu svojho života trpela pre svoju bacuľatú postavu. Dnes má telo samý sval a priznala podrobný návod, ako sa jej podarilo schudnúť.

Lyss mala od útleho detstva problémy s váhou. A hoci boli v rodine všetci o „čosi väčší“, sama priznala, že viniť za nadváhu len genetiku, nebolo správne.

„Pravdou je, že som skrývala, čo som zjedla. Bola som schopná na posedenie zjesť štyri veľké hamburgery s hranolkami a ísť domov na večeru. Takto som fungovala celé roky,“ priznala v dokumente o svojom živote. Hoci počas dospievania o svojej váhe vtipkovala, vo vnútri ju jej výzor veľmi trápil a cítila sa byť menejcenná. Zvrat nastal až keď mala 21 rokov.

Zdroj: facebook

​„Nedokázala som vyjsť pár schodov a dokonca si zapnúť vlastnú podprsenku! Celý život som chcela žiť, pritom som sa pomaly zabíjala.“ V tom čase vážila skoro 160 kilogramov pri výške 162 centimetrov! Povedala si dosť a začala so sebou niečo robiť. Ako prvé absolvovala zmenšenie žalúdka. „Uvedomila som si, že to je len začiatok. Ak nezmením svoje stravovacie návyky, žiadna operácia na svete mi nepomôže. Urobila som si zoznam všetkých tých zlých návykov, ktoré som si rokmi vybudovala a začala sa ich postupne zbavovať. Jeden po druhom celé týždne, kým som ich všetky nevyškrtala.“ Trvalo jej neuveriteľných 5 rokov, kým sa dostala na koniec zoznamu! Začala chodiť do posilňovne, kde sama vyskúšala každý jeden stroj, keďže ich vôbec nevedela používať. Keď dosiahla svoju ideálnu váhu, potrebovala ďalší cieľ. Rozhodla sa, že bude bodybuilderka a podarilo sa jej to!  

 

Zdroj: facebook

Zdroj: facebook

​Dnes váži 58 kilogramov a je samý sval. Dokonca ju prezývajú aj ženský Hulk. A jej rada pre všetkých, ktorí chcú schudnúť? „Zabudnite na to, že existuje nejaká zázračná pilulka, ktorá vám pomôže. Áno, podstúpila som operáciu, ale každý jeden deň som musela a musím na sebe pracovať, aby som si váhu udržala,“ dodala na záver.

Zdroj: facebook

Zdroj: youtube.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:00 Rodinné záležitosti
14:20 Súdna sieň
15:25 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
13:30 Simpsonovci XXII.
14:00 Kutyil s.r.o.
15:00 Hviezdna brána III.
13:05 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
14:05 Spravodlivosť v krvi IX.
15:00 Policajt z L.A.
13:40 Policajná hliadka
14:05 Robošváb IV.
14:30 Sherm a jeho mikróby
13:25 Náhradní plán
15:05 Útěk z polygamie
16:40 Zlatý holky