Ako sa dá skĺbiť rodina a kariéra? Recept vám prezradia úspešné Aneta a Veronika

Ako sa dá skĺbiť rodina a kariéra? Recept vám prezradia úspešné Aneta a Veronika Zdroj: profimedia.sk/joj.sk
Ak hľadáte inšpirácie, ako zmeniť svoj život k lepšiemu, dajte si poradiť od žien, ktoré sa ocitli v rôznych situáciách. So svojimi životnými skúsenosťami sa otvorene podelia moderátorka Aneta Parišková a spisovateľka Veronika Homolová-Tóthová.

Už v sobotu si v rámci najväčšieho veľtrhu kozmetiky na Slovensku Interbeauty budete môcť vypočuť naozaj inšpiratívne príbehy žien, ktorým sa podarilo vo svojom živote niečo dosiahnuť.

V projekte Akčné ženy sa rozhovoria dámy, ktoré sa nebáli a išli si za svojimi snami. Medzi nimi sa predstavia aj známe tváre televízie JOJ. Novinárka a úspešná spisovateľka Veronika Homolová-Tóthová. Nositeľka viacerých ocenení nakrútila niekoľko dokumentov o ľuďoch stíhaných nielen počas nacistického režimu, tiež dokumentárny film pod názvom Atentát na Heydricha: Príbeh Jozefa Gabčíka a Jana Kubiša a napísala aj knižný bestseller Mengeleho dievča, ktorý zožal obrovský úspech.

Panta Rhei - Mengeleho dievca Veronika Homolova Tothova Panta Rhei - Mengeleho dievca Veronika Homolova Tothova Zdroj: joj.sk

​Ďalšou známou ženou, ktorá sa podelí so svojim príbehom, je moderátorka Aneta Parišková, ktorú vám asi netreba predstavovať. Okrem moderovania správ a rôznych akcii sa mama troch synov venuje aj podnikaniu. Úspešne šéfuje vlastnej škôlke, ktorá sa rozrástla aj o jasle.

​Vypočujte si ich príbehy môžete už zajtra na Interbeauty.

Zdroj: TV JOJ

Zdroj: facebook

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:50 Súdna sieň
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:55 Simpsonovci XIII.
18:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:25 TIPOS INFO
17:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti VIII.
17:55 Ferdo Mravec
18:20 Rapotáčik
18:30 Máša a medveď I.
16:45 Hačikó: Příběh psa
18:30 Asteroid Kassandra
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Pohanský král