Mravce, špina a hluk: Kristína opísala podnájom ako z hororu, v ktorom žila

Mravce, špina a hluk: Kristína opísala podnájom ako z hororu, v ktorom žila Zdroj: joj.sk
Ak si myslíte, že hviezda seriálu Som mama Kristína Tormová žije obklopená luxusom, ste na omyle! Bez okolkov priznala, ako ešte pred pár dňami bývala.

Originálna, vtipná a plná nápadov. Taká je herečka, spisovateľka a hlavná hrdinka úspešného jojkárskeho seriálu Som mama Kristína Tormová.

Tá sa so svojím manželom pustila do veľkej prerábky bytu, takže im spolu s dvojčatami neostávalo nič iné, ako sa uchýliť do podnájmu. Na tri mesiace sa vysťahovali z domova, ktorý si nechali kompletne prerobiť podľa svojich predstáv. Asi nepočítali s tým, že ich podnájom sa môže premeniť na miesto, kde musia počítať naozaj so všetkým. „Tak snáď už len pár nocí v podnájme... s chladničkou, ktorá ničí a mrazí potraviny, so sporákom, kde fungujú dva horáky, s kuchyňou meter krát meter, s práčkou, ktorá moc nežmýka a teda prádlo sušíme dva dni ale za to dlho perie, s mravcami v posteli...na matraci na zemi, aby som bola presná, hlavnou cestou s MHD pod oknom, takže sa ani nedá umyť podlaha...teda dá, ale o tri minúty máte zase čierne nohy...kde nešla teplá voda a kde sme mali vážne podozrenie na ploštice...“ opísala podmienky, v akých žila dlhé týždne.

 

View this post on Instagram

Tak snáď už len pár nocí v podnájme..s chladničkou, ktorá ničí a mrazí potraviny, so spoŕakom, kde fungujú dva horáky, s kuchyňou meter krát meter, s práčkou, ktorá moc nežmýka a teda prádlo sušíme dva dni ale za to dlho perie, s mravcami v posteli..na matraci na zemi, aby som bola presná, hlavnou cestou s MHD pod oknom, takže sa ani nedá umyť podlaha..teda dá, ale o tri minúty máte zase čierne nohy..kde nešla teplá voda a kde sme mali vážne podozrenie na ploštice...po troch mesiacoch snáď pôjdeme konečne domov. Do nášho “domova”, ktorý vstal z popola..do domova, po akom som túžila...a prvýkrát ho budem mať. Prvýkrát naozaj naozaj taký, aký som si vymodlila, na aký som makala ako fretka. 🙏🏻 E.T. volá domů! ...vlastne K.T. volá domů! “Maminka, kedy už pôjdeme domov?”, pýtajú sa dievky...a ja im to zatiaľ tajím..ale myslím, že sa zbláznia od šťastia. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 #prerabka

A post shared by kristina tormova (@kristina.tormova) on

Našťastie tejto nočnej more odzvonilo a Kristína sa so svojou rodinou konečne nasťahovala do svojho vysnívaného domova!

Herečka má konečne svoju vysnívanú kuchyňu

Zdroj: Instagram

​Aj detská izba dvojičiek vyzerá super

Zdroj: Instagram

Kristínu môžete sledovať už v stredu o 20.35 v populárnom seriáli Som mama na JOJ-ke!

Som mama - Jiri Havelka Kristina Tormova Som mama - Jiri Havelka Kristina Tormova Zdroj: instagram @kristina.tormova

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:40 NOVÉ BÝVANIE
12:00 NOVINY O 12:00
09:15 Stratené duše II.
10:10 Stratené duše III.
11:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:50 Nákupné maniačky
10:15 Prvé oddelenie
10:55 Skutočné paničky z Orange County IX.
09:55 Strážca vesmíru Roger
10:10 Jahôdka a jej kamaráti I.
10:35 Agi Bagi II.
09:50 Poslední odkaz
11:40 Hačikó: Příběh psa
13:25 Děda nebo trenér