TOP chudnúca premena: Táto žena zhodila vyše 100 kíl a je z nej nenormálna šupa

TOP chudnúca premena: Táto žena zhodila vyše 100 kíl a je z nej nenormálna šupa Zdroj: Profimedia
Mladá mamička dosiahla neuveriteľný výsledok a po radikálnom schudnutí ju nespoznávajú ani dobrí priatelia. WAU, je z nej poriadna kočka!

Shantel Carrillo (28) zo San Diega prešla premenou, ktorá vám vyrazí dych. Bez nadbytočných kilogramov je z nej úplne iná žena!

Nadváha by ju zabila

Shantel v roku 2016 s hrôzou zistila, že jej váha sa vyšplhala na šialených 172 kíl. K nadváhe sa dopracovala nezdravou životosprávou a najmä stravovaním sa vo fast foodoch. Nezdravé a kalorické jedlá si objednávala ja dvakrát denne, zvyšok jedálnička tiež netvorili žiadne zdravé zložky.

Keď Shantel zbadala číslo na váhe, vedela, že ak okamžite neurobí radikálnu zmenu, bude čoskoro v ohrození života.

Zdroj: Profimedia

​Dokázala to!

Shantel začala najskôr zmenou stravy, z ktorej ako prvé definitívne vyradila nezdravé polotovary a jedlá z fast foodov. Tie nahradila zdravými a ľahkými jedlami pripravenými doma. Začala tiež pravidelne cvičiť, zo začiatku jej veľmi pomohli dlhé prechádzky so svojím psom, ktoré ju motivovali k ďalšiemu pohybu. Najväčším hnacím motorom však bola pre ňu jej 9-ročná dcéra, pre ktorú chcela byť tým najlepším príkladom.

Mamičke sa podarilo schudnúť fantastických 106 kíl a vďaka reality šou, do ktorej sa prihlásila, dostala dokonca zdarma chirurgické odstránenie nadbytočnej kože.

“Konečne mám nejaké sebavedomie a som naozaj šťastná,” dodala na záver schudnutá žena, ktorá sa stala vzorom pre mnoho ďalších, ktorí sa trápia s nadváhou.

Úžasná premena, čo poviete?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Zdroj: dailystar.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:15 Fakty a fikcie II.
05:55 Prvé oddelenie II.
06:20 Prvé oddelenie II.
05:20 Profesionáli VIII.
05:55 TIPOS INFO
06:00 Kutyil s.r.o. II.
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Rozprávky z machu a papradia
06:20 Náhradní plán
07:55 Všechno, co si přeje
09:30 Lagerfeld - důvěrné