Žiadna vychrtlina, ale skutočná kráska: Táto modelka vám dodá sebavedomie

Žiadna vychrtlina, ale skutočná kráska: Táto modelka vám dodá sebavedomie Zdroj: Instagram
Od veľkosti XS má poriadne ďaleko, napriek tomu je v modelingu na roztrhanie. Táto kráska krv a mlieko si myslí, že základom úspechu je mať rád svoje telo také, aké je.

V posledných rokoch pomaly ustupuje chorý trend na smrť vychudnutých modeliek a čoraz viac sú žiadané práve modelky so zdravými mierami bežnej ženy. Toto je jedna z nich, no povedzte, nie je nádherná?

Pred pár rokmi bola Mia Kang modelkou s mierami, aké sa v tejto brandži vyžadujú. Zverejňovala dokonalé fotografie a vyzeralo to, že si žije úžasný život. Jedného dňa si však povedala dosť, priznala pravdu a začala ignorovať prísne pravidlá a tlak, ktorý bol na ňu vyvíjaný.

Konečne bez pretvárky

Mia sa kariéry modelky nevzdala, no rozhodla sa ísť vlastnou cestou. Stále pravidelne cvičí a zdravo sa stravuje, ale rozhodne sa netrápi a občas si dopraje úplne všetko, na čo má chuť a užíva si život plnými dúškami.

;

Hoci bez prísnych stravovacích pravidiel samozrejme pár kíl pribrala, vôbec ju to netrápi. Podľa nej je totiž žena krásna vtedy, keď je prirodzená a sama sebou. "Neexistuje nič dôležitejšie, ako sa naučiť mať rád svoje telo také, aké je a nepodľahnúť názorom a tlaku okolia," myslí si.

;

Mia sa stala vzorom pre mnohé začínajúce modelky a tiež mladé dievčatá, ktoré často chorobne túžia po vymyslenej dokonalosti.

Za nás má palec hore, super!

View this post on Instagram

Left: 2015. size 2. I hadn't eaten solid food in 10 days and smoke a pack of Marlboro Lights a day. I was obsessed with my collarbones, ribs and hip bones showing. I was obsessed with having a thigh gap. I was about to shoot Sports Illustrated Swimsuit for the first time and was trying to look like a VS angel. I was told by the industry I never looked better but still had a little more weight to lose. I hated how I looked so much I thought I was fat and lived in constant anxiety. Right: Now. Size 8. I feel like I finally became a woman. I love my thighs, my curves. I love my strength and the fact I can probably whoop your ass. I still have insecurities as I adjust into my new body, just like everyone else. But I know my body, respect it, and love it. It isn't easy for me to post these pictures because I still have a disease that I have to live with for the rest of my life. A small part of me looks at me now and hates it. Eating disorders and body dysmorphia don't just disappear but you can learn how to manage it and heal. You can reprogram your thinking. I want to put the images out there that I never had. I want to show women that it's ok to gain weight. We have the pleasure of having fluctuating bodies, enjoy your curves, enjoy being a WOMAN. Be healthy and be confident. We have one body and one life, don't let your insecurities hold you back from happiness.

A post shared by Mia Kang 미아 (@miakang) on

https://www.instagram.com/p/Bjn_EosncM5/?hl=en&taken-by=missmiakang

View this post on Instagram

Fight & f*ck & laugh & smile.

A post shared by Mia Kang 미아 (@miakang) on

View this post on Instagram

Healthy.

A post shared by Mia Kang 미아 (@miakang) on

Zdroj: womenshealthmag.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

14:40 Percy Jackson: More oblúd
16:55 Pravá blondínka 2
19:00 Krimi
14:30 Mama, ožeň ma!
17:45 12 dní hrôzy
19:45 KINOSÁLA
14:50 Nákupné maniačky
15:55 Nákupné maniačky
17:00 Amerika má talent XII.
15:40 Lovci drakov
16:05 Malý Elvis a priatelia
16:35 Sníček
15:05 Dobrou noc a hodně štěstí
16:50 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
18:30 Góóól! III.