Konečne nafukovačka špeciálne pre ženy: Tento letný HIT budete chcieť aj vy!

Konečne nafukovačka špeciálne pre ženy: Tento letný HIT budete chcieť aj vy! Zdroj: bravissimo.com
Neviete sa dočkať dovolenky a oddychu strávenému pri vode? S touto vychytávkou si to užijete dvojnásobne, čo na ňu poviete?

Aj vy milujete ten relax, keď sa vyvalíte na nafukovačku a necháte sa len tak unášať na vode? Je to veľmi príjemné, aj keď ženy pri ležaní na bruchu dosť trpia, najmä tie, ktoré majú bujnejšie poprsie, však?

Tieto nafukovačky idú na dračku

V posledných rokoch sú mimoriadne populárne nafukovačky rôznych bláznivých tvarov a farieb a tento trend je stále aktuálny. Nebojte sa, pokojne si opäť k vode vytiahnite svojich plameniakov, jednorožcov, motýľov či nafukovačky v tvare obľúbených jedál.

K týmto všetkým však pribudla jedna absolútna novinka. Ide o nafukovačku určenú špeciálne pre ženy, ktorú navrhla značka Bravissimo. Na prvý pohľad bežná nafukovačka má v prednej časti priehlbinu, do ktorej si pohodlne „vložíte“ prsia pri plávaní na bruchu.

Zdroj: bravissimo.com

​Ženy sú z tohto nápadu nadšené a tešia sa, že to konečne niekoho napadlo. „Geniálny nápad, prijala by som aj taký matrac na posteľ,“ napísala jedna z mnohých. 

Zdroj: bravissimo.com

Spomínaná značka ho na internete predáva za 25 libier a očakávame, že v najbližších dňoch sa objaví aj v našich online obchodoch. Čo poviete na túto novinku, prijali by ste takýto darček na leto?

 

Zdroj: cosmopolitan.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
09:30 Súdna sieň
06:30 Súdna sieň
07:25 EXTRÉMNE PRÍPADY
09:10 Spravodlivosť v krvi VI.
05:35 Ochranca II.
07:25 Panelák
08:55 Nákupné maniačky
07:05 Agi Bagi
07:25 George a Martha
07:50 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:45 Špionáž
07:40 Bláznivé námluvy
09:25 Muž na míru