Konečne nafukovačka špeciálne pre ženy: Tento letný HIT budete chcieť aj vy!

Konečne nafukovačka špeciálne pre ženy: Tento letný HIT budete chcieť aj vy! Zdroj: bravissimo.com
Neviete sa dočkať dovolenky a oddychu strávenému pri vode? S touto vychytávkou si to užijete dvojnásobne, čo na ňu poviete?

Aj vy milujete ten relax, keď sa vyvalíte na nafukovačku a necháte sa len tak unášať na vode? Je to veľmi príjemné, aj keď ženy pri ležaní na bruchu dosť trpia, najmä tie, ktoré majú bujnejšie poprsie, však?

Tieto nafukovačky idú na dračku

V posledných rokoch sú mimoriadne populárne nafukovačky rôznych bláznivých tvarov a farieb a tento trend je stále aktuálny. Nebojte sa, pokojne si opäť k vode vytiahnite svojich plameniakov, jednorožcov, motýľov či nafukovačky v tvare obľúbených jedál.

K týmto všetkým však pribudla jedna absolútna novinka. Ide o nafukovačku určenú špeciálne pre ženy, ktorú navrhla značka Bravissimo. Na prvý pohľad bežná nafukovačka má v prednej časti priehlbinu, do ktorej si pohodlne „vložíte“ prsia pri plávaní na bruchu.

Zdroj: bravissimo.com

​Ženy sú z tohto nápadu nadšené a tešia sa, že to konečne niekoho napadlo. „Geniálny nápad, prijala by som aj taký matrac na posteľ,“ napísala jedna z mnohých. 

Zdroj: bravissimo.com

Spomínaná značka ho na internete predáva za 25 libier a očakávame, že v najbližších dňoch sa objaví aj v našich online obchodoch. Čo poviete na túto novinku, prijali by ste takýto darček na leto?

 

Zdroj: cosmopolitan.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

21:45 INKOGNITO
23:05 Extrémna premena II.
00:05 Spravodlivosť v krvi VIII.
20:45 Ja, Earl a dievča na zomretie
23:00 Komando
01:00 Tyran II.
22:00 Myšlienky vraha IV.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Vražedné Miami
22:00 Agi Bagi
22:15 Malí chrobáčikovia
22:20 Tom a Keri
20:15 Moje krásná učitelka
22:05 Tenkrát v Kalifornii
23:50 12 let v řetězech