Vďaka jednej zmene schudla 26 kíl a vyzerá super: Jej FIT rady pomôžu aj vám!

Vďaka jednej zmene schudla 26 kíl a vyzerá super: Jej FIT rady pomôžu aj vám! Zdroj: Instagram/Lavinia Kava
Mladú ženu ešte pred pár mesiacmi trápila výrazná obezita, dnes je pre mnoho žien obrovskou motiváciou. Pozrite sa na jej fantastickú premenu!

Keď sa Lavinia Kava z Austrálie rozhodla definitívne zmeniť svoj životný štýl, vážila takmer 120 kíl. Za necelý rok sa jej postava tak zmenila a vyformovala, že sa dokonca objavila na titulke známeho fitness časopisu.

Jediná zmena naštartovala chudnutie

Zásadným krokom bolo vyradiť z jedálnička cukor. "Bola som na cukre doslova závislá," priznáva Lavinia a dodáva, že číslo na váhe začalo rapídne klesať už len vďaka tejto jedinej zmene!

Svoje stravovanie a životosprávu však postupne zmenila od základov, výrazne jej pomohlo aj to, že sa zapojila sa do špeciálneho programu na chudnutie.

Už po niekoľkých týždňoch kompletne prehodnotila celý pohľad na jedlo. "Zamerala som sa na plnohodnotnú stravu, ktorá prospieva môjmu zdraviu, a naučila som sa dokonca aj variť," tvrdí mladá Austrálčanka.

Nedržala žiadne striktné diéty a z jedálnička dlhodobo nevyradila prakticky nič, okrem spomínaného cukru. Namiesto toho sa ale rozhodla vyberať si kvalitné a zdravé potraviny, ktoré jej chutia a dodajú telu potrebné vitamíny a minerály.

I may not yet be where I want to be but thank goodness I am not where I USED to be! 🐌🔜🐅 #sundaymotivation understanding a week of cutting back my exercise isn’t going to undo a years hard work! 👊🏼 Preparing myself for the rest week ahead ☺️ thanks to everyone who has faith that il get through the week 😜 be ready for food posts 😂 & clean hair & baths 🛀😁💪🏽 . . . . . #stronglikelychee #weightlossdiary #weightlossjournal #beforeandafterweightloss #fitnessjourney #fitfam #f45 #f45training #f45fit #f45challenge #fitness #bodytransformation #f45playoffs #health #weightloss #muscle #healthylifestyle #f45beforeafter #fitspo #bbg #bbggirls #bbgtransformation #f45transformation #weightlossjourney #strongnotskinny #weightlossmotivation #progresspicture #fitspo #bodytransformation #Fitgirlsoff45 #healthyisastateofmind

A post shared by LAVINIA K (@lychee.strong) on

Takto vyzerá jej jedálniček teraz

Raňajky: Čokoládový proteínový nápoj s banánom, arašidovým maslom a mandľovým mliekom

Desiata: Grécky vanilkový jogurt s orieškami a ovocím

Obed: Zeleninový šalát s kúskom zeleninového quiche

Olovrant: Ovocie, napríklad banán

Večera: Plátok ryby alebo chudý steak so šalátom

Little Sunday Motivation!!! 💪🏽One bad meal won’t make you fat, just like one good meal won’t make you skinny! Spent a night away- drank 🍹 & ate food 🍟🍔 I don’t always eat 😬 BUT got home this morning early to prep my snacks🥒🥑🍉 & organise myself for my week 🔑💦” YOU ARE WHAT YOU REPEATEDLY DO” feeling good 😊 after a long nap & ready to tackle a HUGE week exercise wise for me! 💪🏽 💦so my eating has to be 100% 🥑🥒🍉🍌otherwise I simply can’t function! Happy Sunday Guys consistency is key! 🔑 its a lifestyle! 💃🏻 #f45 #f45training #f45fit #f45challenge #fitness #gym #fit #workout #fitfam #health #weightloss #muscle #gains #healthylifestyle #healthyliving #fitspo #bbg #bbggirls #bbgtransformation #f45transformation #weightlossjourney #strongnotskinny #transformation #weightlossmotivation #progresspicture #fitness #strong #bodytransformation #Fitgirlsoff45 #healthyiswayofmind

A post shared by LAVINIA K (@lychee.strong) on

Bez pohybu to nejde

Ihneď, ako zmenila svoje stravovacie návyky, zamerala sa na cvičenie. "Každé ráno som si dala svižnú prechádzku a postupne som sa pustila som sa do kondičného cvičenia," spomína Lavinia.

Svoje pokroky a tiež motivačné slová zdieľala na Instagrame, kde ju dnes sleduje tisíce žien aj mužov z celého sveta.

Z domáceho cvičenia postupne prešla na tréningy v posilňovni. Za celý rok sa nikdy nevzdala a tvrdo na sebe pracovala.

"Moje telo sa menilo tak, ako som si nikdy nevedela predstaviť. Nohy sa mi začali tvarovať a začali sa rysovať svaly aj na pažiach. Cítim sa silná, fit a sebaistá," tvrdí Lavinia a ostatným radí, aby sa nezameriavali na číslo na váhe, ale na osvojovanie si zdravých návykov, ktoré sa stanú ich životným štýlom.

„Je veľmi dôležité začať zmenou vo svojej hlave a vytvoriť životný štýl, ktorý bez problémov zvládnete udržať z dlhodobého hľadiska, " píše v jednom zo svojich motivačných postov.

Jej fotografie pred a po sú silnou motiváciou dokonca aj bez slov, čo poviete?

What would Tuesday be without a #transformationtuesday post! 💪🏽 the last few days have been hectic for me out of routine, not my usual eating times and or meals BUT this morning walking along the beach 🌊 in a bikini 👙top feeling incredibly confident strong & fit reflecting on what the last 11 months has been for me a complete 🎢 roller coaster ride of pushing myself outside my comfort zone & doing things I would have never ever imaged has opened doors 🚪 I wouldn’t have even dreamt of! Your always 1 decision away from a totally different life! & I’m so thankful for all the decisions I’ve made big scary terrifying have lead me here!! If your starting or want to start a lifestyle/ weightloss change/journey you can totally do it!! 💪🏽 just make the decision it’s NEVER too late 💯 . . . . . #stronglikelychee #weightlossdiary #weightlossjournal #beforeandafterweightloss #fitnessjourney #f45 #f45training #f45fit #f45challenge #fitness #bodytransformation #f45playoffs #health #weightloss #muscle #healthylifestyle #f45beforeafter #fitspo #bbg #bbggirls #bbgtransformation #f45transformation #weightlossjourney #strongnotskinny #stronggirls #weightlossmotivation #progresspicture #fitspo #bodytransformation #Fitgirlsoff45 #shapesquad

A post shared by LAVINIA K (@lychee.strong) on

Zdroj: popsugar.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

21:45 INKOGNITO
23:05 Extrémna premena II.
00:05 Spravodlivosť v krvi VIII.
20:45 Ja, Earl a dievča na zomretie
23:00 Komando
01:00 Tyran II.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
22:00 Myšlienky vraha IV.
22:55 ŽREBOVANIE
21:50 Kúzlovanie
22:00 Agi Bagi
22:15 Malí chrobáčikovia
20:15 Moje krásná učitelka
22:05 Tenkrát v Kalifornii
23:50 12 let v řetězech