Hriešne sexi aj vo fitku: Z úborov, v ktorých cvičí J Lo, sú muži úplne hotoví!

Hriešne sexi aj vo fitku: Z úborov, v ktorých cvičí J Lo, sú muži úplne hotoví! Zdroj: Instagram
Blíži sa ku päťdesiatke a svojou kondičkou a vypracovanou postavou zatieni aj o polovicu mladšie. Dokonca aj pri potení vo fitku vyzerá očarujúco, však?

Jennifer Lopez (48) by skutočný vek netipoval asi nikto. Okrem perfektnej vizáže jej vek uberá najmä dokonalá postava, ktorú ale rozhodne nemá zadarmo. Pozrite sa, ako tvrdo maká!

Pracuje na sebe každý deň

Latino kráska má pohyb, konkrétne tanec, doslova v krvi a na pódiu predvádza premakné tanečné vystúpenia. Okrem tanca však pravidelne cvičí aj v posilňovni pod dohľadom trénerov, behá a nevyhýba sa ani bicyklu, či rýchlej chôdzi.

Ako sama tvrdí, každý by si mal nájsť druh pohybu, ktorý ho baví. Tak sa nebudete musieť nútiť a ľahšie sa vám bude dodržiavať pravidelnosť. Ideálne je typy pohybu striedať. J Lo cvičí približne hodinu denne, ale skutočne intenzívne. Keď k tomu pridá tanec a vystúpenia, výsledkom je parádne vyformovaná figúra.

;

Pekná aj vo fitku

V jednom z rozhovorov sa Lopezka priznala, že aj ona máva dni, kedy sa jej naozaj nechce a cíti sa unavená. Vtedy sa však nakopne a povie si, že tú hodinku proste zvládne. A čo jej ešte pomáha?

„Ak nemám svoj deň a cítim sa zle, dbám ešte viac na to, aby som šla cvičiť “za peknú.” Upravím sa, spravím si vlasy a dám si pekné športové oblečenie, okamžite to zaberie,” prezradila svoj trik pre magazín Hello.

Tak dámy, už žiadne neforemné tepláky a čierne legíny! Pozrite sa, ako treba chodiť do fitka!

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Instagram, thesun.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

08:30 Súdna sieň
09:30 Súdna sieň
10:40 NOVÉ BÝVANIE
08:20 Varí vám to
09:15 Stratené duše II.
10:10 Stratené duše III.
08:50 Nákupné maniačky
10:15 Prvé oddelenie
10:55 Skutočné paničky z Orange County IX.
09:05 Sníček
09:25 Malý medvedík
09:50 ZáchranáRik II.
08:05 Kuchař srdcem
09:50 Poslední odkaz
11:40 Hačikó: Příběh psa