Jedna zo slávnych sestier prešla najväčšou a najdrahšou premenou: Uhádnete, kto TO je?

Jedna zo slávnych sestier prešla najväčšou a najdrahšou premenou: Uhádnete, kto TO je? Zdroj: Profimedia
Zo škaredého káčatka je dnes príťažlivá sexi žena, no v jej prípade ani náhodou neplatí, že dospela do krásy. Za jej obrovskou premenou sú najmä plastické operácie, po ktorých dnes vyzerá ako úplne iná osoba.

Najmladšia z trojice slávnych sestier, Khloé Kardashian (37), je jediná, ktorá ešte neprekročila štyridsiatku, no na rozdiel od starších sestier Kourtney a Kim, prešla práve ona najväčšou premenou.

Rovnako, ako aj jej sestry, aj ona sa rada obklopuje luxusom, miluje značkové oblečenie, drahé autá, ale aj plastiky a skrášľujúce procedúry. Popri svojich dokonalých sestrách sa však vždy tak trochu strácala a sama priznala, že mala roky mindráky, že sa od sestier líši. Jej vlastná nespokojnosť bola pravdepodobne dôvodom, prečo robila všetko možné pre to, aby sa vylepšila a cítila sa krajšie. 

Takto vyzerala Khloé v minulosti... 

Khloé Kardashian Zdroj: Profimedia

Každá jedna fotografia, ktorú Khloé zverejní, je už na prvý pohľad upravená, za posledné roky sa však vďaka najrôznejším zákrokom aj skutočne zmenila. Až nedávno konečne priznala, že si nechala upraviť nos a urobiť výplne v tvári, botox a ďalšie zákroky však rezolútne odmieta.

To, čo sa však na Khloé zmenilo a nie je to len vďaka photoshopu, je jej postava, na ktorej poctivo makala. Keď sa svojim fanúšikom na Instagrame, ktorých má viac ako 180-miliónov, pochválila svojou novou figúrou, padla im sánka. 

Súmerná a sexi postava s vyrysovaným plochým bruškom v kombinácii s bujným poprsím a výraznými bokmi je dôkazom toho, že poctivá drina v posilňovni a zdravá životospráva sa naozaj vypláca.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé Kardashian (@khloekardashian)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé Kardashian (@khloekardashian)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé Kardashian (@khloekardashian)

Zdroj: pagesix.com, Instagram

TV Program

16:40 Hoď svišťom
17:25 Noviny
17:50 Bez servítky
16:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:25 9-1-1 III.
18:25 9-1-1 III.
16:30 Stratené duše V.
17:45 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
16:45 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
17:00 Rybičky Flip a Flap
17:05 Rapotáčik 3
15:55 E.A. Poe: Podivný experiment
18:05 Černobyl
20:15 Fakjů pane učiteli 3