Svet modelingu uchvátili už v pätnástich, ako vyzerajú dnes? Nádherné dvojčatá vás očaria

Svet modelingu uchvátili už v pätnástich, ako vyzerajú dnes? Nádherné dvojčatá vás očaria Zdroj: Instagram/hoepertwins
Sú krásne a úspešné, no predsa je v ich životoch niečo, čo im ani náhodou nie je po chuti. Aký problém majú tieto sestry?

Inka a Neele Hoepe prerazili v modelingu v pätnástich a odvtedy sú stále mimoriadne žiadané. Kvôli množstvu pracovných ponúk sa presťahovali z nemeckého Bavorska do talianskeho Milána.

Dnes už 25-ročné dvojičky spolupracujú s mnohými návrhármi a s veľkými značkami vrátane Dior, L'Oreal a H&M. Agentúry a návrhári sa ich jedinečnej krásy a výnimočnosti nevedia nabažiť, o čom svedčí aj množstvo ponúk, z ktorých si dnes krásky môžu vyberať, píše Daily Star. 

Pri pohľade na ich dokonalé postavy, krásne tváre a tiež prácu snov, by sme si mohli myslieť, že sú absolútne šťastné a spokojné. Obe však priznali, že je tu predsa aj niečo negatívne, čo im priniesla popularita a medializácia.

Problémom sú nepríjemní muži, ktorí ich neustále obťažujú, dávajú im nechutné návrhy a komentujú každú jednu fotografiu na sociálnej sieti. Nuž, pri pohľade na túto dvojitú krásu sa vôbec nečudujeme, že mnohým mužom doslova pomotali hlavu!

Sú naozaj krásne, súhlasíte? 

Zdroj: dailystar.co.uk, Instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:05 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:50 Prvé oddelenie II.
05:00 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:00 Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
06:45 Zrodila se Astrid
08:55 Psí veličenstvo