Prichádzajúce fashion trendy, ktoré vám zlepšia náladu: Tieto kúsky budú o chvíľu všade

15.02.2021 07:00 Preženu.sk Top trendy
Prichádzajúce fashion trendy, ktoré vám zlepšia náladu: Tieto kúsky budú o chvíľu všade Zdroj: Profimedia
Vyzerá to tak, že najbližšiu módnu sezónu nás čaká poriadna farebná jazda. Aspoň týmto spôsobom si môžeme zlepšiť toto náročné obdobie.

Na aktuálnu situáciu, kedy sa celý svet trápi s pandémiou koronavírusu, módni návrhári zareagovali tak, že nám aspoň prostredníctvom aktuálnych trendov dopriali farby a optimizmus.

Jemné princezné

Už je to takmer 65 rokov, čo Gabrielle Chanel navrhla dvojfarebné slingback (topánky s otvorenou pätou) na nie príliš vysokom podpätku. Dominantný bol na nich kontrast čiernej špičky s béžovou farebnosťou topánky. Hoci boli lodičky špicatého strihu, chodidlo nevyzeralo dlhšie, práve naopak. Vzhľadom k premyslenému farebnému detailu a voľnej päte nohu opticky predlžovali a veľkosť chodidla sa zdala byť menšia. Aj preto sú teraz jedným z najvyhľadávanejších topánok. Na jar všeobecne budú hrať prím špicaté typy topánky, či už tohto typu, alebo s výraznou sponou či s páskom okolo členku. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Füsun Lindner (@fusunlindner)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa olivia (@naturallyolive)

Pastelové tóny obľúbených kvetín

Hoci sa nachádzame uprostred mrazivej zimy, poďme sa trochu zohriať do rozkvitnutej záhrady, v ktorej sa miešajú príjemné vône krásnych kvetov. A práve jemné pastelové tóny ružových pivoniek, fialkového orgovánu či svetlo modrých nezábudiek sa vkradnú do vašich skríň. Budete priamo dychtivé po týchto upokojujúcich a veselých farbách, ktoré prinesú energiu a radosť do všedných dní.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Leonie Hanne (@leoniehanne)

Límcové svetre

Celý minulý rok sa držal na vlne golierov, hlavným trendom boli biele košele s monumentálnym čipkovaným golierom, ale aj samostatné, ktoré sa dali pripnúť či priviazať k akémukoľvek topu. A práve tento detail pretvorí váš zvršok na originálnejšiu verziu inak basic kúsku. Tento rok budeme totiž o niečo odvážnejší a budeme chcieť vyliezť z minimalistickej ulity. Límcové svetre s gombíkmi, so zipsom či bez ďalšej pridanej aplikácie si obľúbite už teraz!

Dúhová jazda

Radostné farby, ktoré nás onedlho zaplavia, budú v kurze zo zištného dôvodu. Návrhári a obchodné reťazce reagujú na ponurú náladu beznádeje a neistých zajtrajškov. A zdá sa, že to bude poriadna farebná jazda. Jedným z hitov budú rôznofarebné prúžky. Či už vertikálne alebo horizontálne. Rozveseľte svoj outfit prúžkovanou sukňou alebo svetrom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ST. LUSH | Online Boutique (@st.lushh)

Roztiahnuť krídla

Túžime po slobode, nehe, ľahkosti. To odrážajú decentné doplnky i textúry oblečenia z peria, ktoré už teraz kolujú na instagramových účtoch módnych influencerek. Ak sú na vás šaty či jemné blúzky s pierkovým lemovaním príliš extravagantné, ale na strane druhej chcete silou mocou ozvláštniť svoj look, stavte na malú kabelku ozdobenú perím.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Leonie Hanne (@leoniehanne)

Výrazná žltá 

Žltá je jednou z dvoch farieb roka 2021 podľa americkej spoločnosti Pantone Color Institute, ktorá je jednotkou vo svete v určovaní farebných trendov. Má priniesť nádej, ohľaduplnosť a otvorenosť k novým výzvam. A práve táto farba bude určovať smer rýdzo ženským doplnkom - kabelkám. Intenzita žltej je potom na vás - urobí vám radosť kanáriková, citrusová alebo limetková?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Yellow Outfit of the Day (@yellowootd)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Leonie Hanne (@leoniehanne)

Zdroj: prozeny.blesk.cz, Instagram

TV Program

21:30 S pravdou von
23:00 Semafor
23:50 Modrý kód
20:30 Ten dvanásty
23:30 Na hrane
01:25 Simpsonovci I.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 Kosti II.
23:50 Klamári I.
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
22:15 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:15 Gagarin
22:15 Vlk z Wall Street
01:05 Safe