Vážne išla v tomto outfite nakupovať potraviny? Pri pohľade na Zuzanu padla Bratislavčanom sánka

Vážne išla v tomto outfite nakupovať potraviny? Pri pohľade na Zuzanu padla Bratislavčanom sánka Zdroj: Instagram
Asi všetkým milovníkom plesovej sezóny je jasné, že tento rok si ani jeden bál neužijú. Ak by si však ženy svoje nazdobené róby predsalen rady niekam obliekli, možno vás inšpiruje práve táto kráska!

Ak by vo svete nezúrila pandémia, zrejme by mnohé z vás aj tento rok zavítali na niektorý z vychytených plesov. Vonku je však situácia, aká je a na bujaré zábavy v spoločnosti môžeme nateraz zabudnúť. Ak sa vám však veľmi cnie po krásnych plesových šatách, pokojne v nich môžete kamsi vybehnúť...

​Podobne to urobila aj hviezda jojkárskeho seriálu Bodka Zuzana Vačková. Tá si pre svoj nákup v potravinách zvolila naozaj veľmi netradičný outfit. Blondína sa obliekla do večerných šiat a s košíkom v ruke vyrazila do jedného z bratislavských obchodov. "Aspoň na chvíľu večerné šaty... aspoň do obchodu, keď už aj z takej bežnej veci sa pre mňa stáva udalosť," priznala Zuzana. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Vackova (@zuzanavackova)

Zuzana pútala na seba pohľady ostatných nakupujúcich, no ako herečka je na pozornosť zvyknutá. Mnohým svojou netradičnou voľbou šiat vyčarila úsmev na tvári. Napokon, kedy sa jej tak skoro naskytne ďalšia príležitosť obliecť sa do takejto honosnej róby? 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Vackova (@zuzanavackova)

Zdroj: instagram

TV Program

21:30 S pravdou von
23:00 Semafor
23:50 Modrý kód
20:30 Ten dvanásty
23:30 Na hrane
01:25 Simpsonovci I.
21:00 Dr. House VIII.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 Kosti II.
21:25 Bob staviteľ XV. - XVIII.
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
20:15 Gagarin
22:15 Vlk z Wall Street
01:05 Safe