XL verzus XS: Štýl nezáleží od konfekčnej veľkosti, akú nosíte a tu je dôkaz!

XL verzus XS: Štýl nezáleží od konfekčnej veľkosti, akú nosíte a tu je dôkaz! Zdroj: Instagram/kamenskaya.style
Aj vy si myslíte, že niektoré trendy kúsky ukážu lepšie na štíhlej ženskej postave? Nie je to úplná pravda! Stylistka Marina nosí veľkosť XL a je presvedčená o tom, že móda nie je len pre vychrtliny!

Ak zavítate do hociktorého obchodu s oblečením, zrejme si všimnete, že už samotné figuríny majú ultraštíhle postavy. A práve na nich sa prezentujú módne kúsky. Nie je tajomstvom, že rôzne značky ponúkajú svoje kolekcie práve na štíhlejšie ženské postavy, maximálne do veľkosti 42/44. 

​Marina pochádza z Ruska, kde sa venuje práve móde. Sama priznáva, že obyčajne nosí veľkosť XL a je presvedčená, že štýlovo môže vyzerať každá žena, bez ohľadu na číslo oblečenia. Aj preto sa podujala na super experiment. Seba a svoju kamarátku, ktorá nosí veľkosť XS oblieka do rovnakých outfitov. 

Následne svojich fanúšikov na Instagrame nechala rozhodnúť, ktorej z nich sadol ten konkrétny outfit lepšie. "V tomto videu vám chceme ukázať, že štýlové môžete byť nielen v XS, ale aj v XL.
Vážené: Milujte seba v akejkoľvek veľkosti a budete milované!" odkazuje všetkým tým ženám, ktoré sú nešťastné z toho, ako vyzerajú.

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

17:50 Nové bývanie
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:50 Horúce strely 1
19:30 Profesionáli II.
20:30 Van Helsing
15:55 Vraždy v Brokenwoode I.
17:55 Columbo
20:10 Myšlienky vraha IV.
17:40 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
18:05 Petronela Jabĺčková
18:20 Najmenší slon na svete
16:25 Philomena
18:10 Tom Sawyer
20:15 Hotel Artemis